Ładowanie...

San Jose - Earthquakes Houston Dynamo: Gdzie oglądać? Status transmisji (13.09.2026)

San Jose
vs

13.09.2026

Earthquakes Houston Dynamo

Gdzie oglądać San Jose vs Earthquakes Houston Dynamo?

Starcie na Avaya Stadium w San Jose zapowiada się jako konfrontacja dwóch skrajnie różnych filozofii defensywnych. Gospodarze przystępują do tego meczu po serii słabszych występów, w których stracili aż dziesięć goli w pięciu ostatnich spotkaniach, w tym bolesną porażkę 1:5 z Minnesota United. Zespół z Kalifornii zajmuje obecnie szóstą lokatę w tabeli z dorobkiem 35 punktów, ale ich postawa na własnym terenie budzi niepokój, gdyż w ostatnich domowych potyczkach tracili średnio trzy bramki na mecz.

Houston Dynamo przyjeżdża do San Jose jako wicelider tabeli, legitymując się znacznie stabilniejszą formą i imponującą grą w destrukcji. Goście w swoich ostatnich pięciu meczach stracili zaledwie dwa gole, co czyni ich jedną z najszczelniejszych formacji w lidze. W ostatniej kolejce zremisowali bezbramkowo z Charlotte FC, a ich system 4-2-3-1 z podwójnym pivotem, w którym operują Artur i Herrera, skutecznie neutralizuje ataki rywali. W ataku Dynamo liczy na kreatywność Bogusza oraz skuteczność Mc Guire'a.

Historia bezpośrednich spotkań wskazuje na bardzo wyrównaną rywalizację, o czym świadczy bezbramkowy remis w ich ostatnim starciu pod koniec sierpnia 2026 roku. San Jose Earthquakes wyjdzie prawdopodobnie w ustawieniu z trójką obrońców, gdzie w składzie awizowani są Munie, Roberts i Floriani. Houston Dynamo na wyjazdach radzi sobie solidnie, zdobywając dotychczas siedemnaście punktów w dwunastu delegacjach. Arbitrem głównym tego spotkania będzie Pierre-Luc Lauziere.

Transmisja na żywo w internecie

Ten konkretny mecz nie ma obecnie potwierdzonego streamu u bukmacherów, karty powyżej pokazują legalne alternatywy i transmisje innych rozgrywek.

Reklama • 18+ | Hazard wiąże się z ryzykiem. Graj odpowiedzialnie.

Transmisja TV

Sprawdź program TV u poszczególnych nadawców:

  • • Canal+ Sport - Ekstraklasa, Premier League, Liga Mistrzów
  • • Eleven Sports - Bundesliga, Serie A, La Liga, F1
  • • Polsat Sport - Liga Europy, TAURON Liga
  • • TVP Sport - 1. Liga, reprezentacja (za darmo!)

Jak oglądać San Jose - Earthquakes Houston Dynamo na żywo?

1
Wybierz bukmachera

Polecamy Superbet - transmisje dostępne po samej rejestracji, bez wpłaty!

2
Załóż konto

Rejestracja jest darmowa i trwa około 2-3 minut

3
Spełnij wymagania

Superbet: tylko rejestracja • STS: środki na koncie depozytowym albo kupon z ostatnich 24 h • Fortuna: kupon w ostatnich 7 dniach

4
Oglądaj na żywo

Znajdź mecz w sekcji "Transmisje" lub "Na żywo" i kliknij play

Najczęściej zadawane pytania

O której godzinie jest mecz San Jose vs Earthquakes Houston Dynamo?
Mecz San Jose - Earthquakes Houston Dynamo zaplanowany jest na 13.09.2026. Dokładna godzina rozpoczęcia może ulec zmianie - sprawdź aktualne informacje przed meczem.
Czy mecz San Jose - Earthquakes Houston Dynamo można obejrzeć za darmo?
Dla meczu San Jose - Earthquakes Houston Dynamo nie mamy potwierdzonej darmowej transmisji. Bukmacherzy (m.in. Superbet po samej rejestracji) pokazują setki innych wydarzeń, ale tego spotkania nie ma w potwierdzonej ofercie — sprawdź ponownie bliżej pierwszego gwizdka.
Jaki typ dostępu do transmisji obowiązuje dla San Jose - Earthquakes Houston Dynamo?
Dla tego spotkania obowiązuje model: brak potwierdzonej transmisji. Brak potwierdzonego nadawcy dla tego spotkania.

Autor artykułu: Redakcja Sport1.pl

Transmisje sportowe

AI pomaga w przygotowaniu strony, redakcja czuwa nad publikacją.

Wszystkie wymienione serwisy bukmacherskie działają legalnie w Polsce na podstawie zezwolenia Ministerstwa Finansów.

18+ | Hazard wiąże się z ryzykiem. Graj odpowiedzialnie.

Reklama