Ładowanie...

Lille Sk - Slovan Bratislava: Gdzie oglądać? Status transmisji (19.01.2027)

Lille Sk
vs

19.01.2027

Slovan Bratislava

Gdzie oglądać Lille Sk vs Slovan Bratislava?

Lille podejmuje Slovan Bratysława na Stade Pierre-Mauroy w ramach prestiżowych rozgrywek Ligi Mistrzów. Francuski zespół przystępuje do tego starcia z solidną serią pięciu meczów bez porażki, regularnie trafiając do siatki rywali w ostatnich siedmiu występach. Gospodarze prezentują ofensywny styl gry, co potwierdza ich niedawny remis 2:2 z Paris Saint-Germain oraz pewne zwycięstwo 3:0 nad RAAL La Louvière. Skuteczność pod bramką przeciwnika jest obecnie najmocniejszą stroną ekipy z Ligue 1.

Slovan Bratysława przyjeżdża do Francji po serii udanych występów w eliminacjach, gdzie odprawił z kwitkiem takie drużyny jak Mjallby AIF czy FC Iberia 1999. Słowacy wykazują się dużą dyscypliną w meczach wyjazdowych, co potwierdzają zwycięstwa 2:1 nad FK Košice oraz 4:0 z Duklą Bańska Bystrzyca. W dotychczasowej historii bezpośrednich starć obu ekip Lille wygrało raz, a jedno spotkanie zakończyło się podziałem punktów. Średnia goli w tych konfrontacjach wynosi 2,50 na mecz.

Rywalizacja zapowiada się intensywnie, ponieważ w każdym z dotychczasowych meczów między tymi klubami obie strony zdołały wpisać się na listę strzelców. Lille będzie dążyć do podtrzymania passy meczów ze zdobyczą bramkową, podczas gdy Slovan spróbuje wykorzystać swoje doświadczenie z wcześniejszych rund kwalifikacyjnych. Francuzi w ostatnim ligowym starciu u siebie zremisowali 1:1 z Le Havre. Arbitrzy rozpoczną to spotkanie punktualnie o godzinie 21:00.

Transmisja na żywo w internecie

Ten konkretny mecz nie ma obecnie potwierdzonego streamu u bukmacherów, karty powyżej pokazują legalne alternatywy i transmisje innych rozgrywek.

Reklama • 18+ | Hazard wiąże się z ryzykiem. Graj odpowiedzialnie.

Transmisja TV

Sprawdź program TV u poszczególnych nadawców:

  • • Canal+ Sport - Ekstraklasa, Premier League, Liga Mistrzów
  • • Eleven Sports - Bundesliga, Serie A, La Liga, F1
  • • Polsat Sport - Liga Europy, TAURON Liga
  • • TVP Sport - 1. Liga, reprezentacja (za darmo!)

Jak oglądać Lille Sk - Slovan Bratislava na żywo?

1
Wybierz bukmachera

Polecamy Superbet - transmisje dostępne po samej rejestracji, bez wpłaty!

2
Załóż konto

Rejestracja jest darmowa i trwa około 2-3 minut

3
Spełnij wymagania

Superbet: tylko rejestracja • STS: saldo z własnej wpłaty albo kupon z własnej wpłaty z ostatnich 24 h • Fortuna: kupon w ostatnich 7 dniach

4
Oglądaj na żywo

Znajdź mecz w sekcji "Transmisje" lub "Na żywo" i kliknij play

Najczęściej zadawane pytania

Czy mecz Lille Sk - Slovan Bratislava można obejrzeć za darmo?
Dla meczu Lille Sk - Slovan Bratislava nie mamy potwierdzonej darmowej transmisji. Bukmacherzy (m.in. Superbet po samej rejestracji) pokazują setki innych wydarzeń, ale tego spotkania nie ma w potwierdzonej ofercie — sprawdź ponownie bliżej pierwszego gwizdka.
Gdzie legalnie oglądać Lille Sk vs Slovan Bratislava online?
Dla meczu Lille Sk - Slovan Bratislava brak potwierdzonej legalnej transmisji online u polskich bukmacherów i głównych nadawców. Sprawdź ponownie bliżej rozpoczęcia spotkania, prawa transmisyjne bywają aktualizowane.
Czy transmisja Lille Sk - Slovan Bratislava wymaga rejestracji lub wpłaty?
Jeśli transmisja jest tylko telewizyjna, obowiązują zasady danego nadawcy (pakiet TV lub serwis online nadawcy).

Autor artykułu: Redakcja Sport1.pl

Transmisje sportowe

AI pomaga w przygotowaniu strony, redakcja czuwa nad publikacją.

Wszystkie wymienione serwisy bukmacherskie działają legalnie w Polsce na podstawie zezwolenia Ministerstwa Finansów.

18+ | Hazard wiąże się z ryzykiem. Graj odpowiedzialnie.

Reklama