Ładowanie...

Estudiantes De - La Plata Platense: Gdzie oglądać? Status transmisji (12.09.2026)

Estudiantes De
vs

12.09.2026

La Plata Platense

Gdzie oglądać Estudiantes De vs La Plata Platense?

Estudiantes de La Plata przygotowuje się do starcia z Platense na Estadio Jorge Luis Hirschi, szukając przełamania po serii meczów bez zwycięstwa. Gospodarze przystępują do tej rywalizacji po minimalnej porażce 0:1 z Velez Sarsfield oraz bezbramkowym remisie z Newell's Old Boys. Drużyna z La Platy prezentuje solidną postawę w defensywie, tracąc średnio mniej niż jedną bramkę na mecz w ostatnich występach, jednak ich skuteczność w ataku pozostawia wiele do życzenia.

Platense przyjeżdża do La Platy z opinią zespołu niezwykle trudnego do pokonania, co potwierdzają ich ostatnie wyniki zdominowane przez remisy. Goście w sześciu poprzednich spotkaniach aż czterokrotnie dzielili się punktami z rywalami, co świadczy o ich defensywnym nastawieniu i umiejętności neutralizowania ofensywnych atutów przeciwnika. W meczach wyjazdowych Platense skupia się przede wszystkim na szczelnej obronie, co często skutkuje niskimi wynikami bramkowymi.

Rywalizacja zapowiada się jako starcie dwóch ekip o zbliżonym potencjale defensywnym, gdzie o końcowym rezultacie może zdecydować jeden błąd lub stały fragment gry. Estudiantes u siebie notuje średnio jedną zdobytą bramkę na mecz, podczas gdy Platense w delegacjach traci ich nieco więcej, co daje gospodarzom nadzieję na komplet punktów. Spotkanie zostanie rozegrane na stadionie o pojemności ponad 32 tysięcy miejsc.

Transmisja na żywo w internecie

Ten konkretny mecz nie ma obecnie potwierdzonego streamu u bukmacherów, karty powyżej pokazują legalne alternatywy i transmisje innych rozgrywek.

Reklama • 18+ | Hazard wiąże się z ryzykiem. Graj odpowiedzialnie.

Transmisja TV

Sprawdź program TV u poszczególnych nadawców:

  • • Canal+ Sport - Ekstraklasa, Premier League, Liga Mistrzów
  • • Eleven Sports - Bundesliga, Serie A, La Liga, F1
  • • Polsat Sport - Liga Europy, PlusLiga
  • • TVP Sport - 1. Liga, reprezentacja (za darmo!)

Jak oglądać Estudiantes De - La Plata Platense na żywo?

1
Wybierz bukmachera

Polecamy Superbet - transmisje dostępne po samej rejestracji, bez wpłaty!

2
Załóż konto

Rejestracja jest darmowa i trwa około 2-3 minut

3
Spełnij wymagania

Superbet: tylko rejestracja • STS: saldo z własnej wpłaty albo kupon z własnej wpłaty z ostatnich 24 h • Fortuna: saldo + kupon/7 dni

4
Oglądaj na żywo

Znajdź mecz w sekcji "Transmisje" lub "Na żywo" i kliknij play

Najczęściej zadawane pytania

O której godzinie jest mecz Estudiantes De vs La Plata Platense?
Mecz Estudiantes De - La Plata Platense zaplanowany jest na 12.09.2026. Dokładna godzina rozpoczęcia może ulec zmianie - sprawdź aktualne informacje przed meczem.
Czy mecz Estudiantes De - La Plata Platense można obejrzeć za darmo?
Dla meczu Estudiantes De - La Plata Platense nie mamy potwierdzonej darmowej transmisji. Bukmacherzy (m.in. Superbet po samej rejestracji) pokazują setki innych wydarzeń, ale tego spotkania nie ma w potwierdzonej ofercie — sprawdź ponownie bliżej pierwszego gwizdka.
Jaki typ dostępu do transmisji obowiązuje dla Estudiantes De - La Plata Platense?
Dla tego spotkania obowiązuje model: brak potwierdzonej transmisji. Brak potwierdzonego nadawcy dla tego spotkania.
Ania Pelicka

Autor artykułu: Ania Pelicka

Ekspert ds. Praw Transmisyjnych

Specjalizuje się w analizie legalnych źródeł streamingu i praw do transmisji sportowych w Polsce. Dzięki niej zawsze wiesz, u którego legalnego bukmachera lub nadawcy obejrzysz mecz bez problemów.

Wszystkie wymienione serwisy bukmacherskie działają legalnie w Polsce na podstawie zezwolenia Ministerstwa Finansów.

18+ | Hazard wiąże się z ryzykiem. Graj odpowiedzialnie.

Reklama