Ładowanie...

Cagliari - Hellas Verona: Gdzie oglądać na żywo (03.09.2026)

Cagliari
vs

03.09.2026

Hellas Verona

Gdzie oglądać Cagliari vs Hellas Verona?

Cagliari podejmuje Hellas Verona w ramach 1/16 finału Coppa Italia, przystępując do tego starcia po skromnym, ale niezwykle istotnym zwycięstwie 1:0 nad Parmą. Drużyna prowadzona przez Fabio Pisacane prezentuje w ostatnim czasie solidną dyspozycję, notując serię czterech wygranych z rzędu i zachowując czyste konto w dwóch poprzednich występach. Głównym motorem napędowym gospodarzy w ostatnim meczu był A. Romano, który zdobył jedyną bramkę, zapewniając swojej ekipie awans do kolejnej fazy rozgrywek pucharowych.

Sytuacja w obozie gości z Werony jest znacznie trudniejsza, ponieważ zespół M. Baroniego przyjeżdża na Unipol Domus po porażce 1:2 z Ascoli. Hellas ma wyraźne problemy z organizacją gry defensywnej, o czym świadczy fakt, że w sześciu kolejnych oficjalnych spotkaniach nie udało im się zagrać na zero z tyłu. Nadzieją dla przyjezdnych jest postawa S. Mulattieriego, który wpisał się na listę strzelców w ostatnim pojedynku, jednak średnia 1,5 traconego gola na mecz stawia ich w roli underdoga.

Obie ekipy zmagają się z istotnymi brakami kadrowymi, które mogą wpłynąć na jakość widowiska w Cagliari. W zespole gospodarzy z powodu urazów nie wystąpią Yael Trepy oraz Riyad Idrissi, natomiast sztab medyczny gości zgłosił niedostępność Daniela Mosquery i Suata Serdara. Historia bezpośrednich starć jest wyrównana, choć statystyki wskazują na osiem zwycięstw Hellasu przy sześciu triumfach Cagliari. Spotkanie na Unipol Domus zaplanowano na godzinę 19:00 czasu lokalnego.

Transmisja na żywo w internecie

Ten konkretny mecz nie ma obecnie potwierdzonego streamu u bukmacherów, karty powyżej pokazują legalne alternatywy i transmisje innych rozgrywek.

Reklama • 18+ | Hazard wiąże się z ryzykiem. Graj odpowiedzialnie.

Transmisja TV

Sprawdź program TV u poszczególnych nadawców:

  • • Canal+ Sport - Ekstraklasa, Premier League, Liga Mistrzów
  • • Eleven Sports - Bundesliga, Serie A, La Liga, F1
  • • Polsat Sport - Liga Europy, PlusLiga
  • • TVP Sport - 1. Liga, reprezentacja (za darmo!)

Jak oglądać Cagliari - Hellas Verona na żywo?

1
Wybierz bukmachera

Polecamy Superbet - transmisje dostępne po samej rejestracji, bez wpłaty!

2
Załóż konto

Rejestracja jest darmowa i trwa około 2-3 minut

3
Spełnij wymagania

Superbet: tylko rejestracja • STS: kupon 2 PLN/24h • Fortuna: saldo + kupon/7 dni

4
Oglądaj na żywo

Znajdź mecz w sekcji "Transmisje" lub "Na żywo" i kliknij play

Najczęściej zadawane pytania

O której godzinie jest mecz Cagliari vs Hellas Verona?
Mecz Cagliari - Hellas Verona zaplanowany jest na 03.09.2026. Dokładna godzina rozpoczęcia może ulec zmianie - sprawdź aktualne informacje przed meczem.
Czy mecz Cagliari - Hellas Verona można obejrzeć za darmo?
Dla meczu Cagliari - Hellas Verona nie mamy potwierdzonej darmowej transmisji. Bukmacherzy (m.in. Superbet po samej rejestracji) pokazują setki innych wydarzeń, ale tego spotkania nie ma w potwierdzonej ofercie — sprawdź ponownie bliżej pierwszego gwizdka.
Jaki typ dostępu do transmisji obowiązuje dla Cagliari - Hellas Verona?
Dla tego spotkania obowiązuje model: brak potwierdzonej transmisji. Brak potwierdzonego nadawcy dla tego spotkania.
Grzesiek Lipko

Autor artykułu: Grzesiek Lipko

Redaktor Prowadzący

Odpowiada za rzetelność i aktualność harmonogramów transmisji. Były pracownik wsparcia technicznego platform VOD, doskonale rozumie niuanse streamingu online i opóźnień w przekazie na żywo.

Wszystkie wymienione serwisy bukmacherskie działają legalnie w Polsce na podstawie zezwolenia Ministerstwa Finansów.

18+ | Hazard wiąże się z ryzykiem. Graj odpowiedzialnie.

Reklama