Ładowanie...

Bate Borisov - Af Elbasani: Gdzie oglądać na żywo (16.07.2026)

Bate Borisov
vs

16.07.2026

Af Elbasani

Gdzie oglądać Bate Borisov vs Af Elbasani?

BATE Borysów zmierzy się z AF Elbasani w rewanżowym starciu kwalifikacji UEFA Europa Conference League, które zaplanowano na 16 lipca 2026 roku. Białoruska ekipa, dysponująca znacznie większym doświadczeniem na arenie międzynarodowej, przystępuje do tego spotkania z chęcią zmazania plamy po pierwszym meczu. Analizy matematyczne dają gospodarzom około 32% szans na zwycięstwo, co zwiastuje niezwykle wyrównane widowisko. BATE musi postawić na ofensywę od pierwszych minut, aby przełamać defensywę ambitnych Albańczyków.

Goście z Elbasani przyjeżdżają na ten mecz w roli drużyny, która według modeli statystycznych ma aż 40% szans na wygraną. Albański zespół pokazał w poprzednim starciu, że potrafi skutecznie neutralizować atuty rywali i wyprowadzać groźne kontrataki. Kursy bukmacherskie oscylujące wokół 2.50 na ich zwycięstwo potwierdzają, że AF Elbasani nie jest już traktowane jako outsider. Stawką tego pojedynku jest awans do kolejnej rundy eliminacji, co dla obu klubów oznacza istotny zastrzyk finansowy oraz prestiż.

Rywalizacja zapowiada się na starcie dwóch różnych filozofii futbolu, gdzie BATE będzie kontrolować posiadanie piłki, a goście szukać swoich szans w stałych fragmentach gry. Historia bezpośrednich spotkań jest bardzo krótka, co dodaje temu dwumeczowi dodatkowego elementu nieprzewidywalności. Obie drużyny przystąpią do gry w najsilniejszych możliwych zestawieniach, gdyż w dostępnych raportach nie odnotowano kluczowych absencji z powodu kontuzji. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 19:00 czasu lokalnego.

Transmisje z meczów eliminacyjnych można oglądać u legalnych w Polsce bukmacherów.

Transmisja na żywo w internecie

Ten konkretny mecz nie ma obecnie potwierdzonego streamu u bukmacherów, karty powyżej pokazują legalne alternatywy i transmisje innych rozgrywek.

Reklama • 18+ | Hazard wiąże się z ryzykiem. Graj odpowiedzialnie.

Transmisja TV

Sprawdź program TV u poszczególnych nadawców:

  • • Canal+ Sport - Ekstraklasa, Premier League, Liga Mistrzów
  • • Eleven Sports - Bundesliga, Serie A, La Liga, F1
  • • Polsat Sport - Liga Europy, PlusLiga
  • • TVP Sport - 1. Liga, reprezentacja (za darmo!)

Jak oglądać Bate Borisov - Af Elbasani na żywo?

1
Wybierz bukmachera

Polecamy Superbet - transmisje dostępne po samej rejestracji, bez wpłaty!

2
Załóż konto

Rejestracja jest darmowa i trwa około 2-3 minut

3
Spełnij wymagania

Superbet: tylko rejestracja • STS: kupon 2 PLN/24h • Fortuna: saldo + kupon/7 dni

4
Oglądaj na żywo

Znajdź mecz w sekcji "Transmisje" lub "Na żywo" i kliknij play

Najczęściej zadawane pytania

O której godzinie jest mecz Bate Borisov vs Af Elbasani?
Mecz Bate Borisov - Af Elbasani zaplanowany jest na 16.07.2026. Dokładna godzina rozpoczęcia może ulec zmianie - sprawdź aktualne informacje przed meczem.
Gdzie legalnie oglądać Bate Borisov vs Af Elbasani online?
Dla meczu Bate Borisov - Af Elbasani brak potwierdzonej legalnej transmisji online u polskich bukmacherów i głównych nadawców. Sprawdź ponownie bliżej rozpoczęcia spotkania, prawa transmisyjne bywają aktualizowane.
Jaki typ dostępu do transmisji obowiązuje dla Bate Borisov - Af Elbasani?
Dla tego spotkania obowiązuje model: brak potwierdzonej transmisji. Brak potwierdzonego nadawcy dla tego spotkania.
Czy transmisja Bate Borisov - Af Elbasani wymaga rejestracji lub wpłaty?
Jeśli transmisja jest tylko telewizyjna, obowiązują zasady danego nadawcy (pakiet TV lub serwis online nadawcy).
Ania Pelicka

Autor artykułu: Ania Pelicka

Ekspert ds. Praw Transmisyjnych

Specjalizuje się w analizie legalnych źródeł streamingu i praw do transmisji sportowych w Polsce. Dzięki niej zawsze wiesz, u którego legalnego bukmachera lub nadawcy obejrzysz mecz bez problemów.

Wszystkie wymienione serwisy bukmacherskie działają legalnie w Polsce na podstawie zezwolenia Ministerstwa Finansów.

18+ | Hazard wiąże się z ryzykiem. Graj odpowiedzialnie.

Reklama