Ładowanie...

Arouca - Santa Clara: Gdzie oglądać? Status transmisji (13.09.2026)

Arouca
vs

13.09.2026

Santa Clara

Gdzie oglądać Arouca vs Santa Clara?

Starcie Arouki z Santa Clarą na Estádio Municipal de Arouca zapowiada się jako wyrównany pojedynek dwóch solidnych marek portugalskiej ekstraklasy. Gospodarze będą szukać przełamania po ostatnim bezpośrednim spotkaniu na tym terenie, które zakończyło się bramkowym remisem. W kadrze Arouki szczególną uwagę przyciąga Hyun-ju Lee, który w poprzednich rozgrywkach ligowych zapisał na swoim koncie najwięcej trafień dla zespołu.

Santa Clara przyjeżdża do Arouki z nastawieniem na wywiezienie kompletu punktów, opierając swoją siłę ofensywną na Gabrielu Silvie. Napastnik ten był najskuteczniejszym zawodnikiem drużyny z Ponta Delgada w minionym cyklu ligowym, zdobywając łącznie 30 bramek dla swojego klubu we wszystkich rozgrywkach. Goście w przeszłości potrafili skutecznie neutralizować atuty Arouki, co potwierdzają ich ostatnie wizyty na Azorach, gdzie zachowywali czyste konto.

Historia bezpośrednich pojedynków tych ekip jest bogata i często kończyła się minimalnymi zwycięstwami jednej ze stron lub podziałem punktów. W ostatnich dwunastu konfrontacjach kibice oglądali zarówno bezbramkowe remisy, jak i zacięte mecze kończące się wynikami 2:1 czy 1:0. Niedzielne spotkanie poprowadzi sędzia wyznaczony na godzinę 19:00 czasu lokalnego.

Transmisja na żywo w internecie

Ten konkretny mecz nie ma obecnie potwierdzonego streamu u bukmacherów, karty powyżej pokazują legalne alternatywy i transmisje innych rozgrywek.

Reklama • 18+ | Hazard wiąże się z ryzykiem. Graj odpowiedzialnie.

Transmisja TV

Sprawdź program TV u poszczególnych nadawców:

  • • Canal+ Sport - Ekstraklasa, Premier League, Liga Mistrzów
  • • Eleven Sports - Bundesliga, Serie A, La Liga, F1
  • • Polsat Sport - Liga Europy, TAURON Liga
  • • TVP Sport - 1. Liga, reprezentacja (za darmo!)

Jak oglądać Arouca - Santa Clara na żywo?

1
Wybierz bukmachera

Polecamy Superbet - transmisje dostępne po samej rejestracji, bez wpłaty!

2
Załóż konto

Rejestracja jest darmowa i trwa około 2-3 minut

3
Spełnij wymagania

Superbet: tylko rejestracja • STS: saldo z własnej wpłaty albo kupon z własnej wpłaty z ostatnich 24 h • Fortuna: kupon w ostatnich 7 dniach

4
Oglądaj na żywo

Znajdź mecz w sekcji "Transmisje" lub "Na żywo" i kliknij play

Najczęściej zadawane pytania

O której godzinie jest mecz Arouca vs Santa Clara?
Mecz Arouca - Santa Clara zaplanowany jest na 13.09.2026. Dokładna godzina rozpoczęcia może ulec zmianie - sprawdź aktualne informacje przed meczem.
Gdzie legalnie oglądać Arouca vs Santa Clara online?
Dla meczu Arouca - Santa Clara brak potwierdzonej legalnej transmisji online u polskich bukmacherów i głównych nadawców. Sprawdź ponownie bliżej rozpoczęcia spotkania, prawa transmisyjne bywają aktualizowane.
Jaki typ dostępu do transmisji obowiązuje dla Arouca - Santa Clara?
Dla tego spotkania obowiązuje model: brak potwierdzonej transmisji. Brak potwierdzonego nadawcy dla tego spotkania.
Czy transmisja Arouca - Santa Clara wymaga rejestracji lub wpłaty?
Jeśli transmisja jest tylko telewizyjna, obowiązują zasady danego nadawcy (pakiet TV lub serwis online nadawcy).

Autor artykułu: Redakcja Sport1.pl

Transmisje sportowe

AI pomaga w przygotowaniu strony, redakcja czuwa nad publikacją.

Wszystkie wymienione serwisy bukmacherskie działają legalnie w Polsce na podstawie zezwolenia Ministerstwa Finansów.

18+ | Hazard wiąże się z ryzykiem. Graj odpowiedzialnie.

Reklama