Fortuna daje aż 300 PLN, jeśli Polska pokona Wyspy Owcze na Narodowym!

Oferta specjalna na mecz Polski z Wyspami Owczymi na Stadionie Narodowym prosto od Fortuny – każdy ma szansę otrzymać teraz do 300 PLN specjalnej premii w przypadku wygranej podopiecznych trenera Santosa!

Fortuna daje aż 300 PLN, jeśli Polska pokona Wyspy Owcze na Narodowym!
Fortuna daje aż 300 PLN, jeśli Polska pokona Wyspy Owcze na Narodowym!

Fortuna płaci 300 PLN za zwycięstwo Polski w ten czwartek

W ramach promocji przyznawane są dwa bonusy: 200 PLN za zwycięstwo Polski z Wyspami Owczymi oraz 100 PLN za udzielenie przy rejestracji zgód na komunikację. Łącznie jest do zdobycia 300 PLN. W jaki sposób można skorzystać z tej akcji specjalnej? Oto instrukcja krok po kroku:

  1. Zarejestrowanie konta za darmo z kodem „BETONLINE” na stronie www.eFortuna.pl
  2. Udzielenie zgód na komunikację – SMS oraz e-mail
  3. Wpłacenie za pierwszym razem co najmniej 30 PLN
  4. Postawienie za min. 2 PLN na zwycięstwo Polski z Wyspami Owczymi
  5. Odebranie łącznie aż 300 PLN w postaci premii!
300 PLN za zwycięstwo Polski z Wyspami Owczymi
300 PLN za zwycięstwo Polski z Wyspami Owczymi

Dodatkowe pieniądze przyznawane są w postaci punktów lojalnościowych. Wykorzystuje się je na zawieranie zakładów, z których wygrane od razu są gotówką bez konieczności dokonywania obrotu.

Promocja trwa do 7 września do momentu rozpoczęcia spotkania z udziałem Biało-Czerwonych na Stadionie Narodowym. Bonus jest dodawany dodatkowo do standardowej wygranej.

Środki z tej oferty specjalnej powinny pojawić się na koncie maksymalnie w ciągu 72 godzin od rozliczenia kuponu z zakładem na wygraną Polaków z Wyspami Owczymi.

Osoby, które już mają konto w Fortunie, mogą skorzystać z bardzo podobnej promocji u bukmachera Superbet – płaci on nawet 500 PLN za triumf piłkarzy Santosa!

5 / 5. Ocen: 194

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button

Darmowe kody PPV na Fame Friday Arena 2!

X
0
Dodaj swój komentarz.x