FAME Friday Arena 2 karta walk. Kto walczy w Szczecinie 29.09.2023?

Sprawdź, jak wygląda na chwilę obecną przygotowana na FAME Friday Arena 2 karta walk i przekonaj się, kto walczy w Szczecinie podczas gali w dniu 29.09.2023.

FAME Friday Arena 2 karta walk. Kto walczy w Szczecinie 29.09.2023?
FAME Friday Arena 2 karta walk. Kto walczy w Szczecinie 29.09.2023?

FAME Friday Arena 2 karta walk, czyli kto walczy?

FAME Friday Arena to cykl imprez organizowanych przez największą polską federację freakową, której celem jest dostarczanie kibicom potężnej dawki emocji w każdym miesiącu – wyjątkowo w piątki, a nie w soboty, kiedy to najczęściej odbywają się gale MMA.

O tym, kto walczy na FAME Friday Arena 2 dowiedzieliśmy się po raz pierwszy w trakcie krakowskiej gali FAME numer dziewiętnaście. To podczas niej zaprezentowani zostali bohaterowie jeden z głównych walk wydarzenia, czyli Marcin „Xayoo” Majkut oraz Marcin „Rafonix” Krasucki.

Gala🥊 FAME Friday Arena 2 🥊
Data🗓️ 29 września 2023 🗓️
Start⌚️ 19:30 ⌚️
MiejsceNetto Arena w Szczecinie
Kto walczy🔥 Paweł „Prezes FEN” Jóźwiak vs Michał „Boxdel” Baron 🔥

Poniżej przedstawiamy aktualizowaną na bieżąco kartę walk gali FAME Friday Arena 2 w Szczecinie. Lista zawodników w tym miejscu jest najszybszym i najlepszym sposobem na to, by przekonać się, jakie pojedynki odbędą się w oktagonie w dniu 29.09.2023. Kursy można już znaleźć na www.Betclic.pl.

Main event | Walka wieczoru

 • Paweł „Prezes FEN” Jóźwiak vs Michał „Boxdel” Baron

Main card | Karta główna

 • Kacper Błoński vs Daniel “Ostry” Ostaszewski
 • Jose “Josef Bratan” Simao vs Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka
 • Marcin “Xayoo” Majkut vs Marcin “Rafonix” Krasucki
 • Piotr Lisek vs Dariusz “Daro Lew” Kaźmierczuk
 • Agata “Fagata” Fąk vs Martyna “Brylantynka” Janusz
 • Alan Kwieciński vs Dominik Zadora
 • Łukasz “Mandzio” Samoń vs Karol “Karolek” Dąbrowski
 • Filip Zabielski vs Robert “Sutonator” Pasut
 • Adrian “Polak” Polański vs Arkadiusz Tańcula
 • Andrzej “Endi” Czysz vs Roger Salla
Betclic: Bonus na FAME Friday Arena 2!
Betclic: Bonus na FAME Friday Arena 2!

FAME Friday Arena 2: Zawodnicy

ZawodnikRekord
Marcin „Xayoo” Majkut3-0-0
Marcin „Rafonix” Krasucki2-3-0
Paweł „Prezes FEN” Jóźwiak3-2-0
Michał „Boxdel” Baron2-2-0
Jose “Josef Bratan” Simao3-0-0
Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka6-2-0
Daniel “Ostry” Ostaszewski0-0-0
Kacper Błoński3-2-0
Adrian „Polak” Polański6-3-0
Arkadiusz Tańcula8-2-0
Alan Kwieciński6-14-1
Dominik Zadora30-11-0
Martyna „Brylantynka” Janusz0-0-0
Agata „Fagata” Fąk2-1-0
Filip Zabielski3-0-1
Robert Pasut2-1-0
Piotr Lisek0-0-0
Dariusz „Daro Lew” Kaźmierczuk3-13-0
Łukasz „Mandzio” Samoń0-0-0
Karol Dąbrowski0-0-0
Andrzej Czysz0-0-0
Roger Salla1-0-0

W tym miejscu możesz sprawdzać, jacy zawodnicy wystąpią podczas gali FAME Friday Arena 2. Materiał jest aktualizowany na bieżąco i dodawane są do niego najświeższe informacje pochodzące prosto od organizatora szczecińskiego wydarzenia.

FAME Friday Arena 2: Marcin „Xayoo” Majkut

Marcin Majkut to streamer, raper, influencer oraz były zawodowy gracz e-sportowy. Urodził się 4 lipca 1997 roku w Warszawie. „Xayoo” zdobył popularność dzięki swoim występom w profesjonalnych drużynach e-sportowych w grze League of Legends. Obecnie jest również aktywny jako streamer na platformach Twitch i YouTube.

Xayoo był członkiem tak zwanej loży szyderców w trakcie Fame MMA 1. W tej samej roli wystąpił podczas gali numer 3 i Fame 11: Fight Club.

Superbet
3754 PLNKOD: BETONLINE
 • 3500 PLN bez ryzyka
 • 200 PLN w bonusach
 • 54 PLN freebety
STS
1660 PLN KOD: BETONLINE
 • 1500 PLN w bonusach
 • 100 PLN bez ryzyka
 • 60 PLN za zadania

W 2022 roku Xayoo został ogłoszonym nowym zawodnikiem federacji Fame MMA. W swojej pierwszej walce w Fame MMA 14 stanął w ringu z Sergiuszem „Nitro” Górskim. Zwyciężył w pierwszej rundzie przez techniczny nokaut. Kolejną walkę stoczył na gali Fame 15: Zemsta, gdzie pokonał „Konopskyy’ego” jednogłośną decyzją sędziowską.

Ostatnia walka Majkuta miała miejsce podczas gali Fame numer 19. W co-main evencie wydarzenia bardzo szybko rozprawił się z Franciszkiem Rusieckim.

Fame Friday Arena 2: Marcin „Rafonix” Krasucki

Marcin Krasucki w internecie pojawił się jako patostreamer. Obecnie wielu kojarzy go za sprawą występów podczas gal freak fightowych federacji FAME. „Rafonix” jak na razie nie może pochwalić się imponującym rekordem, dlatego też trudno się dziwić, że wiele osób skazuje go na pożarcie w Szczecinie.

Fortuna bonus bez depozytu na Clout MMA
Fortuna bonus bez depozytu na Clout MMA

Swoją pierwszą walkę w MMA Marcin „Rafonix” Krasucki stoczył podczas FAME numer dwa. Zmierzył się podczas tego wydarzenia z Danielem Magicalem. Pojedynek nie został dokończony, ponieważ Daniel Zwierzyński złamał nogę podczas próby kopnięcia rywala, jednak w rekordzie zapisano zwycięstwo właśnie Rafonix’owi.

Marcin Krasucki miał okazję walczyć również z Isamu, Wojtkiem Golą i Hejterem. W każdym z tych starć rywale nie dali mu najmniejszych szans i zawsze musiał schodzić z oktagonu na tarczy.

Ostatni raz w klatce mieliśmy okazję zobaczyć Krasuckiego podczas 17. edycji Fame. Tym razem to Mikołaj Magdziarz mierzył się z tym zawodnikiem. Walka zakończyła się wygraną „Rafonixa” w pierwszej rundzie.


Chcesz być na czasie i dowiedzieć się pierwszy o sporcie, typach i bonusach bukmacherskich? Obserwuj nas w Google News 💻 – dzięki temu będziesz zawsze na bieżąco!

5 / 5. Ocen: 98

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button

Darmowe kody PPV na Fame Friday Arena 2!

X
0
Dodaj swój komentarz.x