Czy to koniec Cezarego Kuleszy w PZPN? Bukmacherzy już wiedzą!

Powiedzieć, że zarówno prezes PZPN, jak i dowodzona przez niego federacja nie mają ostatnio najlepszej passy, to nic nie powiedzieć! Cezary Kulesza – nie zawsze bez przyczyny – znajduje się pod ostrzałem mediów i właściwie nie ma tygodnia bez większego lub mniejszego skandalu z udziałem PZPN-u. Czy to oznacza, że dni Kuleszy na fotelu prezesa PZPN są policzone? Sprawą postanowili zająć się analitycy ustalający kursy bukmacherskie dla firmy Superbet. 

Zizu zi, zizu za – czyli tydzień bez afery w PZPN tygodniem straconym

Kiedy na początku XXI wieku PZPN-em dowodziła ekipa Michała Listkiewicza oraz (a może przede wszystkim) Grzegorza Laty, to wydawało się, że skala żenady i obciachu osiągnęła maksymalny limit i nic, ani nikt nie zdoła nawet zbliżyć się do takiego poziomu. Kilkanaście lat później na scenę wyszedł jednak Cezary Kulesza i powiedział: “Chłopaki, potrzymajcie mi piwo!”.

Odkąd były prezes Jagiellonii przejął stery w krajowej federacji afera goni aferę, a cierpi na tym przede wszystkim wizerunek polskiej piłki. Prawdopodobnie nie ma większego sensu wymienianie wszystkich tąpnięć za kadencji Cezarego Kuleszy, natomiast kilka mniejszych lub większych skandali nie mogło przejść bez echa (od razu zaznaczamy, że nie za każdą z nich bezpośrednio winny był Kulesza). 

  1. Dezercja Paulo Sousy. 
  2. Premierowa konferencja prasowa Czesława Michniewicza i pytania o korupcję. 
  3. Afera premiowa podczas mundialu. 
  4. Niejaki “Grucha” osobistym ochroniarzem Roberta Lewandowskiego. 
  5. Katastrofalne mecze przeciwko Czechom oraz Mołdawii w el. Euro 2024. 
  6. Kwestia dopingu na PGE Narodowym i zatrudnienie DJ-a podczas domowych meczów kadry. 
  7. Afera Krychowiak vs Jaroszewski (wieloletni lekarz kadry). 
  8. Skazany za korupcję Mirosław Stasiak na pokładzie samolotu lecącego do Mołdawii. 
  9. Kuriozalny atak PZPN na sponsorów kadry. 

UWAGA: Dla nowych graczy nowy bonus 3720 PLN + 34 PLN freebet – obowiązuje w Superbet kod promocyjny „BETONLINE”, rejestracja na stronie www.Superbet.pl.

Czy Cezary Kulesza nadal będzie prezesem PZPN? Zakłady bukmacherskie Superbet

Sporo tego, prawda? Zwłaszcza te ostatnie wydarzenia mogą nie przejść bez echa, gdyż rozsierdziły one sponsorów reprezentacji, którzy poważnie zastanawiają się nad rozwiązaniem umów z polską federacją (kilku już to uczyniło, kilku mocno się waha). Gdyby te doniesienia okazały się prawdą, to nawet taki twardziel jak Kulesza mógłby nie przetrzymać tak potężnej nawałnicy, a całej sprawie postanowili przyjrzeć się analitycy bukmachera Superbet

Pytanie jest najprostsze z możliwych – czy 1 stycznia 2024 roku Cezary Kulesza nadal będzie prezesem PZPN? Taki zakład bukmacherski mogą obstawić klienci Superbet, a żeby nie trzymać Was dłużej w tajemnicy to zdradzamy, że tak, wszystko na to wskazuje, że tak się właśnie stanie. Analitycy bukmachera Superbet wycenili bowiem taki scenariusz po kursie 1.10, który właściwie nie pozostawia zbyt wielkich wątpliwości odnośnie przyszłości Cezarego Kuleszy. Chyba, że… 

No właśnie… Chyba, że ekipa Kuleszy nie spuści z tonu i utrzyma równą, stabilną formę, a kolejne afery z udziałem członków piłkarskiej wierchuszki będą pojawiały się z podobną regularnością, jak miało to miejsce w poprzednich miesiącach. Wówczas i tak już mocno nadwątlony wizerunek federacji ucierpieć może jeszcze bardziej, a gdyby głowa obecnego prezesa rzeczywiście miała polecieć, to zakłady bukmacherskie Superbet jako jego potencjalnych następców wymieniają m.in. Marka Koźmińskiego oraz Bogusława Leśnodorskiego. 

Oferta powitalna Superbet – aż 3754 PLN dla nowych graczy

Nie macie ciągle konta gracza w Superbet? Jakkolwiek dziwnie to zabrzmi, to jest to doskonała wiadomość z Waszego punktu widzenia! Tylko nowi gracze mogą liczyć bowiem na atrakcyjny pakiet bonusów powitalnych, a łączna pula darmowych środków zrobi wrażenie nawet na najbardziej doświadczonych typerach. 

Rejestrując się z kodem promocyjnym BETONLINE do zgarnięcia jest aż 3754 PLN, a znakiem rozpoznawczym pakietu na start od Superbet jest tydzień gry bez ryzyka aż do 3500 PLN oraz dwa powitalne freebety. 

0 / 5. Ocen: 0

Wojciech Szeląg

Ktoś mądry powiedział kiedyś "Rób to co kochasz, a nie przepracujesz ani jednego dnia w swoim życiu". Z takiego założenia wychodzę, stąd moja obecność tutaj. Zakłady sportowe poznałem od każdej strony, zarówno tej dobrej, jak i nieco ciemniejszej. Od teraz będę dzielił się z Wami swoimi doświadczeniami i mam nadzieję sprawić, że Wasza historia zakładów przyjemnie się zazieleni!

Najnowsze wiadomości

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button

Darmowe kody PPV na Fame Friday Arena 2!

X
0
Dodaj swój komentarz.x