Barcelona w wyścigu po Andreasa Christensena z Chelsea

Barcelona podobno „przyspieszyła” swoje starania o pozyskanie obrońcy Chelsea, Andreasa Christensena. Środkowy obrońca, który nie podpisał nowych warunków z Stamford Bridge, może rozmawiać z zagranicznymi klubami przed potencjalnym transferem w lecie.

barcelona Andreas Christensen
Barcelona w wyścigu po Andreasa Christensena z Chelsea (foto: CFCtransfer)

Andreas Christensen przenosi się do FC Barcelony?

Pytany w tej sprawie na konferencjach prasowych, trener Chelsea Thomas Tuchel przyznał, że zależy mu na tym, aby reprezentant Danii jak najszybciej związał swoją przyszłość z The Blues.

Jednak według doniesień z Hiszpanii Barcelona robi wszystko, co w jej mocy, aby sfinalizować porozumienie z Christensen w nadchodzących dniach i tygodniach.

Raport sugeruje, że Barcelona jest gotowa zaproponować Christensenowi czteroletni kontrakt, taki sam, jaki zaoferował mu jego obecny klub.

Christensen zaliczył w tym sezonie 16 meczów i trzy występy z ławki rezerwowych we wszystkich rozgrywkach w tym sezonie, pozostając kluczową postacią w planach trenera Tuchela.

5 / 5. Ocen: 1

Jarosław

Redaktor naczelny Sport1.pl. W branży od ponad 15 lat, pasjonuje się nie tylko sportem i biznesem, ale także uwielbia astronomię i psychologię. Tutaj udziela się tylko jeśli w redakcji brakuje rąk do pracy :)

Najnowsze wiadomości

Back to top button