Arthur Theate wraca do Serie A. Bologna porozumiała się z Eintrachtem Frankfurt

Mikołaj RydzMikołaj Rydz
28 sierpnia 2026 17:09
Arthur Theate wraca do Serie A. Bologna porozumiała się z Eintrachtem Frankfurt

To już pewne – Arthur Theate ponownie założy koszulkę Bologni. Włoski klub osiągnął ustne porozumienie z Eintrachtem Frankfurt w sprawie transferu defensora. Transakcja zostanie sfinalizowana na zasadzie wypożyczenia, które zawiera klauzulę wykupu zawodnika za kwotę 15 milionów euro.

@FabrizioRomano
@FabrizioRomano
28 sie 2026, 13:16 • x.com
Zobacz na X
🚨🔴🔵 Bologna reach verbal agreement to sign Arthur Theate from Eintracht, here we go!

Initial loan deal with €15m buy option clause and 15% sell-on clause. 🇧🇪

The defender returns to Bologna; set for medical and travel in next 24h. https://t.co/zK27ZL5cc1

Niemiecki klub zagwarantował sobie również 15 procent od kwoty ewentualnego kolejnego transferu Belga. Theate ma zaplanowaną podróż oraz testy medyczne w ciągu najbliższej doby, co domknie formalności związane z jego powrotem na Półwysep Apeniński.

Dla obrońcy jest to powrót do doskonale znanego mu otoczenia. Theate występował już w barwach Bologni w sezonie 2021/22, kiedy to również grał w tym zespole na zasadzie wypożyczenia. Teraz ponownie zasili szeregi drużyny z regionu Emilia-Romania.

Komentarze (0)

Publikując komentarz, zgadzasz się na przetwarzanie podanej nazwy i treści, które będą widoczne publicznie. Zobacz Politykę prywatności.

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!
REKLAMA
auto_awesome
350 PLN za wygraną Wisły lub remis z Wieczystą!
Odbierz arrow_forward
confirmation_number
350 PLN za wygraną Wisły lub remis z Wieczystą!
Odbierz REKLAMA
verified_user Fortuna
350 PLN za wygraną Wisły lub remis z Wieczystą!
Odbierz bolt REKLAMA
% Fortuna
325 PLN Odbierz
REKLAMA
verified 350 PLN za wygraną Wisły lub remis z Wieczystą!
325 PLN Odbierz
REKLAMA