13 maja nie był pechowy dla tego typera. Zagrał taśmę i wygrał 255 852 PLN!

Klient Fortuny pochwalił się kuponem, którym ograł bukmachera, zdobywając wygraną w wysokości 255 852 PLN. Sprawdź tę „taśmę” i zobacz, jakie mecze przyniosły tak duży zysk!

13 maja nie był pechowy dla tego typera. Zagrał taśmę i wygrał 255 852 PLN!
13 maja nie był pechowy dla tego typera. Zagrał taśmę i wygrał 255 852 PLN!

Duży zysk w Fortunie. Kupon warty ponad 255 tys. zł!

Szczęśliwy kupon został postawiony 13 maja tuż przed godziną 15:30. Dzięki dodaniu wielu zdarzeń do pojedynczego zakładu gracz otrzymał dodatkowy bonus od Fortuny w wysokości 30%. Pozwoliło mu to powiększyć ostateczną wygraną o ponad 59 tysięcy złotych, czyli de facto bukmacher „zafundował” klientowi podatek w wysokości 10% i dołożył do tego jeszcze sporo więcej!

W tym przypadku nie ma mowy o kurczowym trzymaniu się tylko jeden dyscypliny sportowej. Gracz zdecydował się zagrać na piłkę nożną, ale oprócz tego nie zabrakło u niego zakładów z koszykówki, tenisa oraz piłki ręcznej.

Odbieram bonus w Superbet - Multi Boost 354 PLN!
Odbieram bonus w Superbet – Multi Boost 354 PLN!

To, co zwraca uwagę niemal od razu, to kursy. Szczęśliwiec zdecydował się zagrać na typowe „pewniaczki” – najwyższa wartość kursowa to 1.62 i to zakład na wygraną Realu z Getafe, która wydawała się bardzo prawdopodobna.

Zwycięzca ponad 255 tysięcy złotych nie bał się postawić także na typy z kursami rzędu 1.02 czy 1.12, chociaż wielu graczy polemizowałoby z tym, czy jest to słuszne podejście. Jak widać, sprawdziło się w tym przypadku doskonale!

Kurs ogólny✅ 358.94 ✅
Stawka💳 900 PLN 💳
Wygrana💰 255 852,43 PLN 💰
Bukmacher💻 www.eFortuna.pl 💻

Szukasz pewniaków na dzisiaj? U nas znajdziesz typy dnia za darmo przygotowywane przez bukmacherskich ekspertów. Można również sprawdzić aktualne promocje z bonusami do odebrania!

Tylko teraz – 20 PLN bez depozytu na stronie www.eFortuna.pl. Wystarczy utworzenie konta za darmo z kodem promocyjnym „BETONLINE” oraz weryfikacja zajmująca kilkanaście sekund! 🤑

Kupon w pełnej okazałości można podziwiać poniżej:

4.9 / 5. Ocen: 254

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x