Zwycięstwo Pudziana? Etoto płaci za aż 300 PLN! Jak odebrać?

Legalna firma bukmacherska Etoto płaci dokładnie 300 PLN za sobotni triumf „Pudziana” podczas długo wyczekiwanego przez kibiców wydarzenia na PGE Narodowym. Pokazujemy, jak można tę premię otrzymać.

Zwycięstwo Pudziana? Etoto płaci za aż 300 PLN! Jak odebrać?
Zwycięstwo Pudziana? Etoto płaci za aż 300 PLN! Jak odebrać?

Tylko do soboty – kupon za 1 PLN, a do wygrania aż 300 PLN!

Starcie byłego mistrza zawodów dla strongmanów oraz pięściarza wagi ciężkiej to zdecydowanie hit zbliżającego się weekendu. Marka Etoto podgrzewa atmosferę i na faworyta tej walki oferuje 300 PLN dodatkowej wygranej. I to przy kuponie zagranym zaledwie za złotówkę!

Z oferty mogą skorzystać osoby, które nie posiadały konta na stronie www.Etoto.pl przed 31.05.2023 godziną 23:59. Bonus odebrać można wyłącznie w sytuacji, gdy przy rejestracji poda się kod promocyjny BETONLINE.

Chcesz postawić na Pudzianowskiego? Tak dostaje się 300 PLN w Etoto:

  1. Zarejestrowanie konta za darmo z kodem „BETONLINE” na stronie www.Etoto.pl
  2. Wpłacenie co najmniej 100 PLN i odebranie bonusu 100% od tej kwoty
  3. Zagranie za 1 PLN kuponu z typem na wygraną Pudziana na sobotniej gali w Warszawie
  4. Odebranie 300 PLN w razie trafienia typu
Etoto: 300 PLN, jeśli Pudzian wygra ze Szpilką!
Etoto: 300 PLN, jeśli Pudzian wygra ze Szpilką!

Liczy się tylko i wyłącznie pierwszy kupon zagrany po rejestracji. Należy postawić dokładnie 1 PLN – zakłady za inne kwoty nie będą w tym przypadku brane pod uwagę.

Jeżeli chcesz sprawdzić pełen pakiet powitalny u bukmachera Etoto, możesz to u nas sprawdzić już teraz!

Pojedynek Pudzianowskiego rozpocznie się prawdopodobnie około godziny 23 w tę sobotę. Do tego czasu można postawić zakład promocyjny w Etoto.

To żadna bukmacherska pułapka. Pudzilla jest faworytem i wydaje się, że ma spore szanse na to, by pokonać mało doświadczonego w MMA rywala. Standardowy kurs na Mariusza Pudzianowskiego to tylko ok. 1.60. Dzięki Etoto można zagrać tak, jakby kurs wynosił aż 300.0!

4.9 / 5. Ocen: 194

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button

Kurs 200.0 na Liverpool - West Ham!

X
0
Dodaj swój komentarz.x