Zwrot stawki za przegrany kupon pomiędzy Sułęcki vs Andrade u legalnego bukmachera Forbet

Jesteś fanem boksu? Jak tak to nie możesz przejść obojętnie okok promocji Bukmachera Forbet, który to oferuje zwrot stawki za przegraną walką Sułeckiego z Adranade.

Forbet zwrot stawki za przegrany kupon

Forbet zwrot stawki za przegrany kupon

Ta akcja skierowana jest do wszystkich typerów, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Forbet, a dodatkowo wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłąty.

Promocja dostępna jest dla typerów do 29 czerwca do godz. 23:55. Użytkownicy, którzy chcą wziąć udział w tej promocji nie muszą nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać.

Warunek konieczny tej promocji jest to zagranie kuponu, na którym będzie znajdywać się TYLKO typ na zwycięstwo Sułęckiego z Andrade w walce o Mistrzostwo Świata WBO.

Należy pamiętać, że zdarzenie musi pochodzić z oferty przedmeczowej bukmachera Forbet.

kod promocyjny bez wpłaty. Darmowe środki na grę

Stawka kuponu musi wynieść dokładnie 199 PLN lub 299 PLN. Jeżeli kupon zostanie zagrany za środki bonusowe automatycznie jest wykluczony z tej promocji.

Bukmacher Forbet dokona zwrotu stawki jedynie pod warunkiem, ze Sułęcki nie wygra pojedynku z Andrade. Zwrot w formie środków bonusowych trafi na konta gracza najpóźniej do 1 lipca do godz. 16:00.

Pakiet dla nowych graczy 2019

Bukmacher Forbet zachęca do rejestracji u siebie nowych graczy, dla których to przyznaje dodatkowe bonusy za dokonanie wpłaty. Maksymalnie można otrzymać do 2000 PLN.

  • pierwszy depozyt 100% od wpłaty – maksymalny bonus 1000 PLN
  • drugi depozyt 75% od wpłaty – maksymalny bonus 500 PLN
  • trzeci depozyt 50% od wpłaty – maksymalny bonus 500 PLN

Natomiast gracz, który wpisze kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji otrzyma dodatkowo bonus w wysokości 50 PLN.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + bonus 3 x 777 PLN – www.betfan.pl
Bonusy bukmacherskie
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce bukmacherów online. STS, Fortuna, Betclic, Etoto. Najlepsze zakłady bukmacherskie w internecie. Promocje, freebety, darmowe zakłady bez ryzyka.

Najlepsi bukmacherzy

betfan online bonus 2021

Zakłady bukmacherskie