Zarobki Kepy Arrizabalag na drodze zmiany klubu do Lazio Rzym

Zarobki Kepy Arrizabalagi w Chelsea podobno blokują przeprowadzkę do Lazio. 27-latek stał się najdroższym bramkarzem piłce nożnej, kiedy latem 2018 roku dołączył do The Blues z Athletic Bilbao, ale nie przebił się do pierwszego składu.

Arrizabalag lazio rzym
Zarobki Kepy Arrizabalag na drodze zmiany klubu do Lazio Rzym

Kepa Arrizabalag będzie wypożyczony do Lazio?

Reprezentant Hiszpanii jest numerem dwa po Edouard Mendy na Stamford Bridge, a w ciągu ostatnich kilku tygodni pojawiło się wiele spekulacji dotyczących jego przyszłości.

Według The Athletic, Lazio chętnie sprowadzi Kepę do Włoch przed końcem miesiąca, ale ekipie Serie A trudno jest sobie pozwolić na jego pokaźną pensję.

Dziennik twierdzi, że stoper zarabia około 170 000 funtów tygodniowo, a drużyna Maurizio Sarri nie może sobie pozwolić na pokrycie jego zarobków z oferowanego wypożyczenia. Trwają rozmowy na ten temat i Chelsea prawdopodobnie będzie płaciło część zarobków Kapy, a resztę nowy klub bramkarza.

Kepa zaliczył tylko siedem występów dla Chelsea w sezonie 2021-22, podczas gdy tylko raz wystąpił w Premier League, grając przeciwko Tottenhamowi Hotspur w połowie września.


5 / 5. Ocen: 2

Jarosław
Jarosław
Redaktor naczelny Sport1.pl. Dziennikarz od 15 lat, pasjonuje się nie tylko sportem i biznesem ale także uwielbia astronomię i psychologię. Tutaj udziela się tylko jeśli w redakcji brakuje rąk do pracy :)

Podobne do: Zarobki Kepy Arrizabalag na drodze zmiany klubu do Lazio Rzym

Sport w Polsce

Wiadomości sportowe

P