Załóż się o freebet. Wybierasz pewne 20 PLN czy wolisz 59 PLN?

Bukmacher Ewinner ma dla klientów propozycję: let’s play a game! Na najodważniejszych czeka nawet 59 PLN, ale można też wybrać pewny bonus w wysokości 20 PLN.

Załóż się o freebet. Wybierasz pewne 20 PLN czy wolisz 59 PLN?
Załóż się o freebet. Wybierasz pewne 20 PLN czy wolisz 59 PLN?

Pewny freebet czy nawet dodatkowe 59 PLN?

W ten weekend, jak zazwyczaj w soboty oraz niedziele, będzie co obstawiać. Hitów nie brakuje, a już teraz każdy sprawdzić może chociażby nasz kupon dnia 11 marca. Oczywiście, można też zgarnąć wiele bonusów. Wśród nich mamy ten proponowany przez Ewinner, który z pewnością od razu rzuci się w oczy miłośnikom horrorów.

„Let’s play a game” – zdanie wypowiedziane niezliczoną ilość razy w serii filmowej „Piła” teraz pojawia się również na www.eWinner.pl. Gracze mają do wyboru dwie opcje – odebrać gotowy bonus 20 PLN od razu albo nieco zaryzykować i powalczyć o więcej. Każdy wybór ma zalety i wady. Każdy też sam decyduje o tym, co wybierze.

eWinner kod promocyjny - bonus powitalny
eWinner kod promocyjny – bonus powitalny
  • Gracz może zagrać kupon AKO za dokładnie 59 PLN i odebrać od razu specjalny freebet 20 PLN do wykorzystania na typowanie na żywo
  • Typer stawia kupon za dokładnie 59,59 PLN, a dzięki temu odbiera albo 59 PLN w przypadku wygranej jako freebet, albo zgarnia nagrodę pocieszenia w wysokości 10 PLN

Wyjątkowa promocja na weekend

Można więc otrzymać albo pewne 20 PLN, albo też zdecydować się na stawkę 0,59 PLN wyższą i mieć szansę na zdobycie albo 59 PLN, albo 10 PLN. Na co się zdecydujesz?

Ta oferta specjalna jest ważna tylko i wyłącznie w dniach 11-13 marca. Nie trzeba się do niej zapisywać, gdyż kwalifikacja odbywa się poprzez zagranie odpowiedniego kuponu. Do promocji kwalifikują się kupony AKO (minimum 3 zdarzenia) z kursem minimalnym 2.50.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Każdy z uczestników może tylko raz skorzystać z bonusu. Dodatkowe pieniądze są przyznawane jako freebet, który po postawieniu może zamienić się w gotówkę do wypłaty.

Załóż się o freebet w Ewinner
Załóż się o freebet w Ewinner

Ewinner kod promocyjny + bonus powitalny

Warto przypomnieć, że cały czas można zostać klientem bukmachera Ewinner, jeśli jeszcze nie ma się tutaj konta. Rejestracja trwa bardzo szybko, a wystarczy wypełnić formularz na www.Ewinner.pl, by przez nią przejść. Co więcej, dla nowych klientów przygotowano na start 110 PLN jako zakład bez ryzyka oraz do 500 PLN przy drugiej wpłacie na konto. Tylko na samym początku do wpisania jest kod promocyjny „BETONLINE” – można go użyć jedynie raz, to oferta limitowana!

W ten weekend można otrzymać też bonus 300 zł na pewniaki w Betfan – wystarczy postawić na City, Real, Bayern, PSG oraz Milan!


4.8 / 5. Ocen: 324

Najnowsze wiadomości

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button

200 PLN za min. 5 punktów Sochana!

X
0
Dodaj swój komentarz.x