Zagłębie Sosnowiec – Korona Kielce: Typy, kursy (27.09.2021)

Do Sosnowca przyjeżdża vicelider 1 ligi Korona Kielce. Dla gospodarzy jest to niejako nowy rozdział, gdyż nowym szkoleniowcem został Artur Skowronek. Teraz nowa miotła musi ustawić zespół tak, aby zdobywać punkty, bo sytuacja w tabeli nie jest kolorowa. Czy Zagłębie zdoła zdobyć po raz pierwszy u siebie trzy punkty?

Zagłębie Sosnowiec – Korona Kielce: Typy, kursy (27.09.2021)

Typy na mecz Zagłębie Sosnowiec – Korona Kielce

Akutalne kursy bukmacherów:

  • 2.75 – 3.30 – 2.60 (STS)
  • 2.87 – 3.17 – 2.65 (Fortuna)
  • 2.80 – 3.35 – 2.55 (Betclic)

Korona Kielce pod wodzą trenera Dominika Nowaka wyrasta na kandydata do awansu do Ekstraklasy. Zdobycz punktowa, bardzo dobra gra w defensywie, gdzie „Scyzory” są najlepsi w lidze pod tym względem daje na pewno kibicom duże nadzieje na ten sezon.

W Sosnowcu po kilku spotkaniach zaszła zmiana na stanowisku trenera. Kazimierza Moskala zastąpił Artur Skowronek (ostatnio Wisła Kraków). Zagłębie zamyka tabelę 1 ligi i czas najwyższy żeby łapać jakiekolwiek punkty.

W tym spotkaniu celujemy w under bramkowy. Korona Kielce jak napisane jest wyżej, ma najlepszą obronę w lidze. Na dziewięć spotkań z ich udziałem tylko trzy razy padło więcej niż dwa gole. Pięciokrotnie Korona zachowała czyste konto. Liderem defensywy został były gracz m.in. Górnika Zabrze Michał Koj, a w bramce postawiono na doświadczonego Konrada Forenca.

Według nas będzie to typowy mecz walki. Nowy trener powoduje większą chęć pokazania się zawodnikom, że warto akurat na nich stawiać. Od teraz każdy ma „czystą” kartę, następuje nowe rozdanie, z kolei Korona wygląda stabilnie w obronie, a z przodu nie ma fajerwerków, co pokazuje trzynaście strzelonych goli. Jest to szósty wynik w lidze.

Nasz typ: under 2.5 gola (kurs 1.77 na www.sts.pl).

0 / 5. Ocen: 0

Łukasz Garguła
Łukasz Garguła
Skromny człowiek. Jego pasją od dziecka jest sport oraz fizyka. Lubi także inne nauki ścisłe jak chemia czy astronomia. Całkiem nieźle wychodzi mu typowanie. Na Sport1.pl odpowiedzialny za zapowiedzi i analizy wydarzeń sportowych.

Podobne do: Zagłębie Sosnowiec – Korona Kielce: Typy, kursy (27.09.2021)

Sport w Polsce

Wiadomości sportowe

P