YouTuber Stuu zatrzymany przez brytyjskie służby

Dziś po południu w Wielkiej Brytanii doszło do zatrzymania Stuarta B znanego inaczej jako Stuu. Wszystko spowodowane jest wczorajszą decyzją Prokuratury Okręgowej w Warszawie o tymczasowe aresztowanie i wystawienie listu gończego wobec influencera.

YouTuber Stuu został dziś zatrzymany przez brytyjską policję i czeka na ekstradycję do Polski. Foto: Polska Policja/X

O zatrzymaniu Stuu na portalu X wypowiedział się minister sprawiedliwości – Zbigniew Ziobro, który zdradził również, że youtuberowi za czyny o charakterze seksualnym na szkodę małoletnich grozi mu do 15 lat więzienia.

Natomiast w rozmowie z radiem RMF FM inspektor Komendy Głównej Policji – Mariusz Ciarka oznajmił, że obecnie zatrzymany przebywa w areszcie w Wielkiej Brytanii i czekają na zgodę brytyjskich służb, aby polscy policjanci mogli go sprowadzić do Polski, gdzie będzie mógł złożyć zeznania przez polską prokuraturą.

Stuu w aferze PandoraGate, która wybuchła po filmie Sylwestra Wardęgi, a potem jeszcze swoje materiały dorzucił Konopskyy miał notorycznie zapraszać do swojego mieszkania małoletnie osoby poniżej 15 lat roku życia. Dodatkowo influencer miał robić nawet zdjęcia z ukrycia, a także pisał do nich prywatne wiadomości.

5 / 5. Ocen: 1

Najnowsze wiadomości

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button

200 PLN za min. 5 punktów Sochana!

X
0
Dodaj swój komentarz.x