Wyspy Owcze – Szkocja: Typy, kursy (12.10.2021)

Na Torsvollur w Torshavn Wyspy Owcze podejmą Szkotów. Gospodarzom pozostało grać już tylko o honor z kolei goście są bardzo blisko zajęcia drugiego miejsca na koniec eliminacji. Fajerwerków w tym spotkaniu się nie spodziewamy. Czy Szkocja zgarnie trzy punkty i przybliży się do gry w barażach? Pojedynek poprowadzi słoweński arbiter Martin Jug.

Wyspy Owcze – Szkocja: Typy, kursy (12.10.2021)

Typy na mecz Wyspy Owcze – Szkocja

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 10.75 – 5.00 – 1.32 (STS)
  • 9.20 – 5.20 – 1.32 (Fortuna)
  • 11.00 – 5.20 – 1.31 (Betclic)

W Grupie F sytuacja wygląda następująco. Na prowadzeniu Duńczycy, którzy zdobyli komplet punktów i nie stracili żadnej bramki! O drugie miejsce walczą Szkocja, Izrael oraz Austria. Szkoci mają cztery oczka więcej od pozostałych dwóch reprezentacji i wystarczy, że wygrają dwa z trzech ostatnich spotkań. Tak się składa, że na papierze mają dwie najsłabsze reprezentacje w grupie: Wyspy Owcze oraz Mołdawia, czyli autostrada do zajęcia drugiego miejsca.

Pierwsze spotkanie rozegrane na Hampden Park skończyło się wysokim zwycięstwem gospodarzy, bo aż 4:0. Na listę strzelców wpisali się John McGinn x2, Che Adams oraz Ryan Fraser.

Szkoci u siebie, a Szkoci na wyjeździe to zgoła odmienne reprezentacje. W delegacji Szkoci w trzech spotkaniach strzelili zaledwie dwa gole przy trzech straconych.

Wyspy Owcze w meczach u siebie w czterech spotkaniach strzelili zaledwie dwa gole, a osiem razy wyciągali piłkę z własnej bramki.

Uważamy, że w tym spotkaniu nie obejrzymy dużo bramek. Szkoci na wyjeździe spisują się słabo, a Wyspy Owcze wysoko poprzeczki postawić nie powinny, dlatego dwie bramki to według nas max w tym starciu.

Nasz typ: poniżej 2.5 gola (kurs 1.95 na www.STS.pl).

0 / 5. Ocen: 0

Najnowsze wiadomości

Back to top button

20 PLN bez depozytu - darmowa rejestracja!

X