Wyspy Owcze – Szkocja: Typy, kursy (12.10.2021)

Na Torsvollur w Torshavn Wyspy Owcze podejmą Szkotów. Gospodarzom pozostało grać już tylko o honor z kolei goście są bardzo blisko zajęcia drugiego miejsca na koniec eliminacji. Fajerwerków w tym spotkaniu się nie spodziewamy. Czy Szkocja zgarnie trzy punkty i przybliży się do gry w barażach? Pojedynek poprowadzi słoweński arbiter Martin Jug.

Wyspy Owcze – Szkocja: Typy, kursy (12.10.2021)

Typy na mecz Wyspy Owcze – Szkocja

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 10.75 – 5.00 – 1.32 (STS)
  • 9.20 – 5.20 – 1.32 (Fortuna)
  • 11.00 – 5.20 – 1.31 (Betclic)

W Grupie F sytuacja wygląda następująco. Na prowadzeniu Duńczycy, którzy zdobyli komplet punktów i nie stracili żadnej bramki! O drugie miejsce walczą Szkocja, Izrael oraz Austria. Szkoci mają cztery oczka więcej od pozostałych dwóch reprezentacji i wystarczy, że wygrają dwa z trzech ostatnich spotkań. Tak się składa, że na papierze mają dwie najsłabsze reprezentacje w grupie: Wyspy Owcze oraz Mołdawia, czyli autostrada do zajęcia drugiego miejsca.

Pierwsze spotkanie rozegrane na Hampden Park skończyło się wysokim zwycięstwem gospodarzy, bo aż 4:0. Na listę strzelców wpisali się John McGinn x2, Che Adams oraz Ryan Fraser.

Szkoci u siebie, a Szkoci na wyjeździe to zgoła odmienne reprezentacje. W delegacji Szkoci w trzech spotkaniach strzelili zaledwie dwa gole przy trzech straconych.

Wyspy Owcze w meczach u siebie w czterech spotkaniach strzelili zaledwie dwa gole, a osiem razy wyciągali piłkę z własnej bramki.

Uważamy, że w tym spotkaniu nie obejrzymy dużo bramek. Szkoci na wyjeździe spisują się słabo, a Wyspy Owcze wysoko poprzeczki postawić nie powinny, dlatego dwie bramki to według nas max w tym starciu.

Nasz typ: poniżej 2.5 gola (kurs 1.95 na www.STS.pl).

0 / 5. Ocen: 0

Łukasz Garguła

Skromny człowiek. Jego pasją od dziecka jest sport oraz fizyka. Lubi także inne nauki ścisłe jak chemia czy astronomia. Całkiem nieźle wychodzi mu typowanie. Na Sport1.pl odpowiedzialny za zapowiedzi i analizy wydarzeń sportowych.

Najnowsze wiadomości

Back to top button