Wszystkie mecze TAURON Ligi siatkarek na żywo Internecie!

Tego jeszcze nie było!!! Grupa Polsat Plus podzieliła się fantastyczną wiadomością z kibicami siatkówki w Polsce. W piątek 5 listopada Telewizja Polsat i serwis Polsat Box Go wspólnie z Polską Ligą Siatkówki udostępniły zupełnie nową opcję, zapewniającą fanom, po raz pierwszy w historii, możliwość oglądania na żywo wszystkich meczów TAURON Ligi siatkarek!

Wszystkie mecze TAURON Ligi siatkarek na żywo Internecie! (Fot.: Piotr Sumara/TAURON Liga)

TAURON Liga w Polsat Box Go

Będzie to możliwe w dowolnym miejscu i na dowolnym urządzeniu – komputerze, smartfonie, tablecie czy w Smart TV. To wspólne przedsięwzięcie kanałów sportowych Polsatu, Polsat Box Go oraz Polskiej Ligi Siatkówki. Kolejną nowością będzie udostępnienie wszystkich meczów na żywo w Internecie (z wyjątkiem sobotniego meczu ŁKS Commercon Łódź – Joker Świecie). Konkretnie w serwisie Polsat Box Go, dzięki czemu dwukrotne zwiększy się liczba spotkań, jakie w każdej kolejce będzie można oglądać na żywo.

Przypominamy, że id początku sezonu 2021/2022 w każdej kolejce telewidzowie mogli oglądać w kanałach z rodziny Polsatu Sport minimum trzy spotkania najwyższej klasy rozgrywkowej siatkarek. Począwszy od listopada liczba transmitowanych meczów ulegnie podwojeniu – trzy dodatkowe spotkania dostępne będą wyłącznie w serwisie rozrywki internetowej Polsat Box Go. Tym samym, po raz pierwszy w historii, kibice mogą oglądać transmisje wszystkich meczów Mistrzostw Polski siatkarek. Taka sama sytuacja ma miejsce już od jakiegoś czasu przy okazji transmisji PlusLigi siatkarzy.

„Bardzo się cieszę, że możemy przystąpić do budowania tak szeroko idącego produktu. Wierzę, że TAURON Liga ma tyle do zaoferowania, że wszystkie mecze będą przyciągały kibiców i będą stanowić dla nich sporą atrakcję. Pragnę bardzo podziękować naszym akcjonariuszom, klubom ligi żeńskiej, które w czasach pandemicznych wzięły na siebie ciężar produkcji części meczów niepokazywanych na żywo w Telewizji Polsat, bo to nas utwierdziło w przekonaniu, że musimy dalej rozwijać ofertę telewizyjną TAURON Ligi. Nasz projekt zakłada stopniowy, ale stały rozwój jakości transmisji internetowych, tak by te mecze były godnie oprawione.” – powiedział Artur Popko, prezes Polskiej Ligi Siatkówki.

W zeszłym sezonie kanały z rodziny Polsatu Sport przeprowadziły transmisje z 205 meczów PlusLigi oraz 112 TAURON Ligi. Hitem Ligi Mistrzów Świata był mecz finałowy Jastrzębski Węgiel – Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, który średnio oglądało ponad 291 tysięcy widzów. W Tauron Lidze rekordową publiczność w liczbie 143 tysięcy widzów przyciągnął mecz finałowy Developres SkyRes Rzeszów – Grupa Azoty Chemik Police. W poprzednim sezonie Mistrzostw Polski siatkarek kibice mogli zobaczyć na żywo aż 138 spotkań, w tym 27 wyłącznie za pośrednictwem internetowego serwisu Ipla (obecnie Polsat Box Go). Dzięki nowemu projektowi tamten rekord z pewnością zostanie pobity.

Jak to będzie wyglądało w szczegółach? Internetowe transmisje z meczów TAURON Ligi będą odbywać się w serwisie Polsat Box Go w czwartki, soboty i niedziele. Mecze w ramach pakietu Polsat Box Go Sport można śledzić w dowolnym miejscu, na dowolnym urządzeniu, czyli: na stronie polsatboxgo.pl i w aplikacji mobilnej: na komputerach, smartfonach, tabletach oraz w Smart TV, Android TV, Apple TV i Amazon FireTV.

TAURON Liga siatkarek: Plan transmisji 7. kolejki

5 / 5. Ocen: 2

Najnowsze wiadomości

Back to top button

200 PLN za min. 5 punktów Sochana!

X