Wotore 4 stream online. Gdzie oglądać w internecie?

Gala Wotore 4 to okazja do zobaczenia pojedynków na gołe pięści. Gdzie transmisja z tego wydarzenia? Sprawdź, czy można obejrzeć stream online za darmo!

Wotore 4 stream online. Gdzie oglądać w internecie?
Wotore 4 stream online. Gdzie oglądać w internecie?

Gala Wotore 4 – kiedy i gdzie?

Impreza Wotore 4 od dawna wpisana jest do kalendarza każdego fana MMA w naszym kraju. Mówimy tutaj o brutalnych pojedynkach na gołe pięści, gdzie do czynieniami mamy z wieloma elementami, jakich na próżno jest szukać w tradycyjnych galach. Tutaj nie mamy celebrytów jak ma to miejsce przy imprezach typu MMA VIP 4. Powalczą natomiast prawdziwi fighterzy z krwi i kości.

Kiedy odbędzie się Wotore 4? Impreza wystartuje w dniu 21 stycznia o godzinie 19.30. Podczas walk będziemy mogli oglądać uderzenia głową, kolanem w głowę, soccer kicki i wiele więcej. Nie powinni też kibice oglądać tutaj zbyt wiele parteru, gdyż sędzia już po około 20 sekundach nieaktywności podnosi uczestników do stójki.

Gala Wotore 4 odbędzie się w Katowicach. Kto nie będzie mógł obejrzeć jej na żywo na trybunach, będzie miał okazję uruchomić Wotore 4 stream online. Gdzie można go znaleźć i czy będzie udostępniony za darmo?

STS kod promocyjny 2022
STS kod promocyjny na darmowy bonus bez depozytu

Wotore 4 transmisja. Gdzie obejrzeć galę?

Dla wielu kibiców dobrą wiadomością byłoby to, że będzie można obejrzeć Wotore 4 w telewizji. Niestety, organizatorzy tego wydarzenia takiej możliwości nie przewidzieli. Po raz kolejny więc do dyspozycji oddano przede wszystkim relację internetową. W dzisiejszych czasach już to niemalże standard, dlatego też taki bieg zdarzeń nikogo szczególnie nie powinien dziwić.

Podczas Wotore 4 online nie zobaczymy ciągnięcia za włosy, dźwigni na małe stawy czy gryzienia lub drapania. Zapowiada się więc przede wszystkim prawdziwa walka na pięści. Do oglądania nie trzeba będzie namawiać żadnego fana MMA w naszym kraju. Tym bardziej, iż weźmie udział w tym turnieju wielu interesujących zawodników.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Z imprezy Wotore 4 transmisja przeprowadza zostanie tak, by każdy mógł u siebie w domu komfortowo obejrzeć wszystkie pojedynki. Relacja zostanie udostępniona w możliwie najwyższej jakości obrazu, na jaką dostawca obrazu wideo będzie mógł sobie pozwolić ze względów czysto technicznych. A gdzie będzie można tę galę zobaczyć?

Wotore 4 za darmo w internecie. Stream online bez opłat?

Już chyba nikogo nie zdziwi fakt, że podobnie jak szuka się informacji, gdzie High League 2 za darmo, tak samo jest w przypadku innych podobnych eventów. Czy rzeczywiście znajdziemy gdzieś Wotore 4 online i nie będzie nas to w ogóle nic kosztować?

Na pewno gala Wotore 4 za darmo miałaby większą oglądalność, jednak wiadomo, że organizatorzy z czegoś muszą żyć i opłacać występy zawodników. Jedyną opcją obejrzenia tego wydarzenia jest zatem system PPV.

Możemy być pewni, że w sieci pojawią się jakieś strony internetowe, które będą rzekomo pokazywać Wotore 4 online za free. Korzystanie z takich materiałów nie tylko wspiera szarą strefę, ale także sprawia, iż łamanie praw autorskich wydaje się być niczym, czego należałoby unikać. Pamiętajmy więc o tym, by zawsze wspierać tylko legalne źródła! Jak czytamy na stronie Wotore TV: „‌Transmisje video „na żywo” odbywają się wyłącznie za pośrednictwem PPV (pay per view). Oglądając transmisję poza oficjalną stroną Wotore TV oraz stronami mediów społecznościowych sygnowanych przez Wotore TV, bierzesz udział w procederze kradzieży„.

Wotore 4 PPV. Ile kosztuje, jak kupić?

Wotore 4 online PPV
Wotore 4 online PPV

Jeżeli ktoś chce wykupić z gali Wotore 4 PPV, musi przejść na oficjalną stronę tej usługi, Wotore 4. Nawet jeśli oglądało się poprzednie edycje, trzeba ponownie zarejestrować konto. Na szczęście, to raptem kilka chwil, a potem można już przystąpić do wykupienia dostępu.

Za Wotore 4 cena nie jeszcze szczególnie wysoka. Można powiedzieć, że należy do tych standardowych na polskim rynku. Koszt wykupu usługi to prawie 30 złotych. Oczywiście, PPV pozwala na obejrzenie każdej walki, jaka odbędzie się w Walcowni w Katowicach tego wieczoru.

Organizator informuje, że komfortowe oglądanie możliwe jest przy prędkości internetu minimum 10 Mbit/s. Galę oglądać można na komputerze oraz smartfonie. Niestety, nie przewidziano transmisji, która działałaby na Smart TV.

Walki Wotore 4 można typować w Polsce tylko i wyłącznie na stronie www.Betclic.pl.

5 / 5. Ocen: 1

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

Back to top button

Najwyższy kurs - 300.0 na wygraną City w finale LM
Najwyższy kurs - 300.0 na wygraną City w finale LM

This will close in 0 seconds