Włochy U21 – Norwegia U21 – Typy bukmacherskie 28 czerwca (środa)

Za parę godzin będziemy mieli środę. Tego dnia reprezentacja Włoch do lat 21 podejmować będzie Norwegię. Obie reprezentacje zmierzą się w ramach 3. kolejki mistrzostw europy U21. Zapraszam do krótkiej analizy.

FIFA wyrzuca Kenię i Zimbabwe za politykę, ale Rosja nadal nietykalna
Włochy U21 – Norwegia U21 – Typy bukmacherskie 28 czerwca (środa)

Włochy U21 vs Norwegia U21. Typy i Analiza

Piłkarze z Włoch mają szanse w środę zapewnić sobie awans do ćwierćfinału. Muszę jednak odnieść zwycięstwo nad Norwegią. Jak więc widać, motywacji z pewnością im nie zabraknie.

Bukmacherzy nie mają żadnych wątpliwości, że to oni mają większe szanse na zwycięstwo, więc stawiają ich w roli faworyta. Reprezentacja Italii sklasyfikowana jest na ósmym miejscu w rankingu FIFA.

Norwegia zajmuje miejsce czterdzieste czwarte. Jest kompletnie bez formy o czym najlepiej świadczą dwie dotychczasowe porażki na tych mistrzostwach. Najpierw ze Szwajcarią 1-2. Następnie z Francją 0-1.

Fortuna bonus na mecz Tottenham - Liverpool
Fortuna bonus na mecz Tottenham – Liverpool

Owszem, Włosi mają swoje plusy i minusy. Plusem jest fakt, iż mają duży potencjał ofensywny. Minusem jest niestabilna defensywa co pokazał ostatni zwycięski mecz ze Szwajcarią 3-2.

W pierwszej kolejce także nie zachowali czystego konta bramkowego. Ba, przegrali z Francją 1-2. Włosi przegrali, ale pozostawili po sobie dobre wrażenie. Sądząc po ich grze osobiście jestem dobrej myśli przed środową rywalizacją z reprezentacją Norwegii.

Typ: 1 (kurs 1.67 na STS)

Superbet
3754 PLNKOD: BETONLINE
  • 3500 PLN bez ryzyka
  • 200 PLN w bonusach
  • 54 PLN freebety
STS
1660 PLN KOD: BETONLINE
  • 1500 PLN w bonusach
  • 100 PLN bez ryzyka
  • 60 PLN za zadania

5 / 5. Ocen: 1

Marek Pawliński

Specjalista od analiz piłkarskich, znany z forum BetOnline, gdzie miał skuteczność nie mniejszą niż 70%, a Yield zawsze na plusie :)

Najnowsze wiadomości

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button

Darmowe kody PPV na Fame Friday Arena 2!

X
0
Dodaj swój komentarz.x