Wisła Płock – Cracovia Kraków: Typy, kursy (28.11.2021)

Niepokonana u siebie Wisła Płock podejmie Cracovie, która w ostatniej kolejce zainkasowała trzy punkty i to z nie byle kim bo z Rakowem Częstochowa. Ponowny debiut na ławce trenerskiej ma za sobą Jacek Zieliński. Faworytem tego meczu dla Nas są gospodarze. Transmisja pojedynku na antenach Canal +.

Wisła Płock – Cracovia Kraków: Typy, kursy (28.11.2021)

Typy na mecz Wisła Płock – Cracovia Kraków

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 2.40 – 3.20 – 3.10 (STS)
  • 2.45 – 3.15 – 3.00 (Fortuna)
  • 2.50 – 3.25 – 3.00 (Betclic)

Obie drużyny mają po tyle samo punktów w ligowej tabeli. Oczko wyżej jest Wisła Płock.

Nafciarze mają bardzo dobry bilans w spotkaniach u siebie. Takich meczów było siedem z czego pięć udało się wygrać a dwa razy dzielili się punktami. Co rzuca się w oczy to zaledwie dwie stracone bramki.

Cracovia w poprzedniej kolejce wygrała z Rakowem 1;0 po fantastycznej bramce Kakbadze. Wynik nie odzwierciedla w ogóle co się działo na boisku, gdyż stroną dominującą był Raków.

Naszym zdaniem Wisła ten mecz wygra. Nie dość, że Nafciarze dobrze u siebie punktują to u gości zabraknie kilku zawodników co potwierdził na konferencji przedmeczowej Jacek Zieliński. Z powodu urazu zabraknie Marcosa Alvareza, za kartki pauzuje mózg drużyny Pelle van Amersfoort, Sergiu Hanca jest chory i raczej nie zagra tak samo Karol Knap.

Naszym zdaniem twierdza Płock nie zostanie zdobyta i Wisła dalej będzie u siebie niepokonana.

Nasz typ: wygrana Wisły (kurs 2.45 na www.efortuna.pl).

0 / 5. Ocen: 0

Łukasz Garguła
Łukasz Garguła
Skromny człowiek. Jego pasją od dziecka jest sport oraz fizyka. Lubi także inne nauki ścisłe jak chemia czy astronomia. Całkiem nieźle wychodzi mu typowanie. Na Sport1.pl odpowiedzialny za zapowiedzi i analizy wydarzeń sportowych.

Podobne do: Wisła Płock – Cracovia Kraków: Typy, kursy (28.11.2021)

Sport w Polsce

Wiadomości sportowe

P