Wisła Płock – Cracovia Kraków: Typy, kursy (28.11.2021)

Niepokonana u siebie Wisła Płock podejmie Cracovie, która w ostatniej kolejce zainkasowała trzy punkty i to z nie byle kim bo z Rakowem Częstochowa. Ponowny debiut na ławce trenerskiej ma za sobą Jacek Zieliński. Faworytem tego meczu dla Nas są gospodarze. Transmisja pojedynku na antenach Canal +.

Wisła Płock – Cracovia Kraków: Typy, kursy (28.11.2021)

Typy na mecz Wisła Płock – Cracovia Kraków

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 2.40 – 3.20 – 3.10 (STS)
  • 2.45 – 3.15 – 3.00 (Fortuna)
  • 2.50 – 3.25 – 3.00 (Betclic)

Obie drużyny mają po tyle samo punktów w ligowej tabeli. Oczko wyżej jest Wisła Płock.

Nafciarze mają bardzo dobry bilans w spotkaniach u siebie. Takich meczów było siedem z czego pięć udało się wygrać a dwa razy dzielili się punktami. Co rzuca się w oczy to zaledwie dwie stracone bramki.

Cracovia w poprzedniej kolejce wygrała z Rakowem 1;0 po fantastycznej bramce Kakbadze. Wynik nie odzwierciedla w ogóle co się działo na boisku, gdyż stroną dominującą był Raków.

Naszym zdaniem Wisła ten mecz wygra. Nie dość, że Nafciarze dobrze u siebie punktują to u gości zabraknie kilku zawodników co potwierdził na konferencji przedmeczowej Jacek Zieliński. Z powodu urazu zabraknie Marcosa Alvareza, za kartki pauzuje mózg drużyny Pelle van Amersfoort, Sergiu Hanca jest chory i raczej nie zagra tak samo Karol Knap.

Naszym zdaniem twierdza Płock nie zostanie zdobyta i Wisła dalej będzie u siebie niepokonana.

Nasz typ: wygrana Wisły (kurs 2.45 na www.efortuna.pl).

0 / 5. Ocen: 0

Najnowsze wiadomości

Back to top button

200 PLN za min. 5 punktów Sochana!

X