Wimbledon dla Świątek? W Betfan tak – wszystkie zakłady już rozliczone jako wygrane!

To brzmi nieprawdopodobnie, ale tak rzeczywiście jest – Betfan rozlicza wszystkie zakłady na wygraną Świątek na Wimbledonie jako zwycięskie. Jak wziąć udział w tej akcji? Oto wszystkie istotne szczegóły!

Wimbledon dla Świątek? W Betfan tak - wszystkie zakłady już rozliczone jako wygrane!
Wimbledon dla Świątek? W Betfan tak – wszystkie zakłady już rozliczone jako wygrane!

Betfan: Świątek już wygrała Wimbledon

Mimo że cały czas odbywają się mecze Igi Świątek na tegorocznym Wimbledonie, firma bukmacherska Betfan już teraz postanowiła rozliczyć zakłady na triumf Polki w tej imprezie jako zwycięskie. Z oferty skorzystać może każdy, a wykonać wystarczy wszystkie kroki opisane poniżej.

  1. Zarejestrowanie się z kodem „BETONLINE” na www.Betfan.pl
  2. Dokonanie pierwszego depozytu w wysokości min. 40 PLN
  3. Zagranie kuponu z minimum 2 dowolnymi zdarzeniami + dodanie specjalnego zakładu na Igę Świątek na Wimbledonie
  4. Odebranie pełnej wygranej, jeśli wejdą wszystkie typy – Świątek wcale nie musi wygrywać Wimbledonu, bo zakład na nią od razu jest „zielony”!
Wszystkie zakłady na zwycięstwo Świątek na Wimbledonie - trafione! Tylko w Betfan z kodem "BETONLINE"
Wszystkie zakłady na zwycięstwo Świątek na Wimbledonie – trafione! Tylko w Betfan z kodem „BETONLINE”

Zdarzenia kwalifikacyjne postawione na kuponie muszą być rozliczone do końca 15 lipca. Do tego dnia trwa również ta promocja. Każdy może zagrać specjalny zakład na Świątek w dowolnym momencie.

Nie trzeba grać zakładów z typami na tenis – mogą być to równie  dobrze propozycje bukmacherskie z oferty na eliminacje Ligi Mistrzów czy innych rozgrywek. Najistotniejsze jest to, by kurs każdego zdarzenia wynosił co najmniej 1.40.

Nie trzeba stawiać całych 40 PLN – promocyjny zakład może być postawiony już za zaledwie 2 PLN. Jedna osoba ma możliwość zagrania tylko jednego kuponu. Warto pamiętać, że tylko na etapie rejestracji można podać w Betfan kod promocyjnyBETONLINE„.

Ta promocja przeznaczona jest jedynie dla osób, które nie mają jeszcze konta u bukmachera Betfan. Jeżeli jesteśmy już klientami tej marki, nie mamy możliwości, by wziąć udział w tej akcji. Specjalny zakład znaleźć można w ofercie pod nazwą „IGA GUUUROM”.

4.9 / 5. Ocen: 141

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button

Darmowe kody PPV na Fame Friday Arena 2!

X
0
Dodaj swój komentarz.x