Masz zamiast typować turniej tenisowy w Easbourne? Jak tak, to warto jest skorzystać z promocji bukmachera LvBet, który to oferuje swoim graczom kupony bez podatku.

Turniej w Eastroburne większe wygrane u bukmacher LvBet

Turniej w Eastroburne większe wygrane u bukmacher LvBet

Akcja skierowana jest do wszystkich typerów, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera LvBet, a poza tym wcześniej dokonali minimum jednej wpłaty.

Promocja aktywna jest jedynie podczas turnieju w szkockim Easbourne, czyli do 29 czerwca. A swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać.

Warunek podstawowy tej akcji jest zagranie kuponu z aplikacji mobilnej bukmachera LvBet, na którym będą znajdować się jedynie zdarzenia z turnieju w Easbourne, zarówno ATP jak i WTA.

Stawka minimalna jak i maksymalna podczas tej promocji nie jest określona, ale z promocji są wykluczone wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe.

50 PLN od forBET!

Gracz, który dokonał zawarcia kuponu i spełnia on powyższe warunki promocji, a poza tym kupon został rozliczony jak wygrany może liczyć na większą wygraną o 14%.

Bonus bez wpłaty u legalnego bukmachera LvBet

Warto jest pamiętać, że bukmacher LvBet rozdaje darmowy bonus w wysokości 20 PLN za rejestrację. Środki trafią na konto gracza bez dokonania żadnego depozytu.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl