Większe wygrane u bukmachera STS. Darmowe bonusy dla graczy co tydzień.

Bukmacher STS oferuje każdemu graczowi darmowe środki za obstawienie meczy co tydzień. Wszyscy typerzy mogą liczyć na extra gotówkę w ramach „Akcja specjalna. Obstawiaj i wygraj podwójnie”. Z pewnością jest o co walczyć, ponieważ pula nagród przeznaczona na tą akcje wynosi 25 000 PLN.

Darmowy bonus za obstawienie meczy. Większe wygrane.

Darmowy bonus za obstawienie meczy. Większe wygrane.

Owszem obecnie oferty bukmacherów nie są zbyt bogate. Wynika to z tego, że Korona wirus również bardzo mocno dał się we znaki rywalom i tym samym praktycznie większość rozgrywek jest zawieszonych.

Jednak trzeba zaznaczyć, że na przestrzeni ostatnich tygodni niezwykle popularne stało się obstawienie E-sportu. Tym bardziej, że spotkania regularnie odbywają się w tej dyscyplinie.

To sprawiło, że bukmacher STS oferuje ciekawą promocją „Akcja specjalna. Obstawiaj i wygraj podwójnie” z łączną pulą 25 000 PLN. Typer, który chce włączyć się w walce o tą gotówkę musi się do niej zapisać. Zrobić to należy w następujący sposób. Zalogować się na swoje konto na www.STS.pl, a następnie kliknąć w guzik „Dołącz”, którzy znajduje się w zakładce tej promocji.

Gotówka dla typerów za obstawienie meczy.

Promocja „Akcja specjalna. Obstawiaj i wygraj podwójnie” dostępna jest graczom do odwołania, ale składa się ona z okresów rozliczeniowych, a każdy z nich trwa od poniedziałku od godziny 01:00 do niedzieli do godziny 23:59.

W ramach tej oferty promocyjnej kwalifikują się wyłącznie zakłady AKO, na którym to obowiązkowo musi znajdować się równa ilość czterech zdarzeń. Mogą one pochodzić z zarówno z oferty przedmeczowej, ale i na żywo. Jednak wymów konieczny to, że kurs nie może być mniejszy niż 1.50.

Gracz ma prawo wyboru z jakiej dyscypliny będą to zdarzenia. Regularnie rozgrywane są mecze w E-sporcie. Natomiast w piłce nożnej sporą popularnością zaczęła się cieszyć liga białoruska.

betclic polska nowy bonus za darmo
BetClic online: kod bonusowy na start za darmo

Każdy typer w ramach tej oferty może zagrać pięć kuponów w każdym etapie, a stawka jego nie może być mniejsza niż 15 PLN.

Użytkownicy, którzy kupon lub kupony spełniają powyższe warunki promocji na koniec każdego okresu rozliczeniowego podejmą pomiędzy sobą pulę nagród, która to wynosi 25 000 PLN.

Kod promocyjny 2020 w STS

Nowi gracze mogą zacząć granie u bukmachera STS online za pewne 29 złotych bez dokonywania depozytu. Wystarczy, że typer dokona rejestracji konta online i wpiszą kod promocyjny „BETONLINE”.

Poza tym ten doskonały bukmacher STS nagradza graczy za dokonanie pierwszej wpłaty. Wówczas bonus może wynieść nawet 1200 złotych.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + bonus 3 x 777 PLN – www.betfan.pl
Bonusy bukmacherskie
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce bukmacherów online. STS, Fortuna, Betclic, Etoto. Najlepsze zakłady bukmacherskie w internecie. Promocje, freebety, darmowe zakłady bez ryzyka.

Najlepsi bukmacherzy

betfan online bonus 2021

Zakłady bukmacherskie