Większe wygrane o 14% na zakłady z Wimbledon u bukmachera LvBet

Bukmacher LvBet zwiększa wygrane dla swoich graczy na zakłady z Wimbledonu. Wystarczy zagrać kupon z aplikacji mobilnej bukmachera, aby liczyć na zakład bez ryzyka.

Kupony bez podatku z aplikacji mobilnej bukmachera LvBet

Kupony bez podatku z aplikacji mobilnej bukmachera LvBet

Oferta skierowana jest do tych graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera LvBet, a dodatkowo wcześniej dokonali minimum jednej wpłaty.

Promocja aktywna jest w dniach od 1 do 14 lipca. I chcąc liczyć na większą wygraną o 14% należy w tych dniach zagrać kupon.

Warunek podstawowy tej akcji jest to zagranie kuponu z aplikacji mobilnej bukmachera LvBet. Jeżeli jej nie posiadasz to żaden problem. Można ją pobrać ze strony operatora, a następie zainstalować. Sam proces zajmie dosłownie chwilę.

bonus za darmo w sts
Darmowy bonus bez depozytu od bukmachera STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Na kuponie mogą znaleźć się TYLKO zdarzenia z oferty bukmachera LvBet na Wimbledon. Promocja dotyczy zarówno singli jak i debli. Natomiast bukmacher dopuszcza zakłady przedmeczowe, zakłady na żywo, kupony pojedyncze oraz kupony kombi.

Jeżeli gracz dokonał zagrania kuponu który spełnia powyższe warunki promocji, a poza tym jego kupon został rozliczony jako wygrany , to bukmacher LvBet automatycznie zwiększy jego wygraną o 14%.

Promocja na początek bez wpłaty

Bukmacher LvBet oferuje nowym graczom darmowy bonus i to bez wpłaty. Wystarczy założyć konto, aby otrzymać darmowy pakiet dla graczy w wysokości 20 PLN do wykorzystania na zakłady sportowe.

Użytkownik, który natomiast dokona dwóch wpłat może liczyć na darmowe bonusy od bukmachera. Łącznie można nawet otrzymać 1500 PLN.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + bonus 3 x 777 PLN – www.betfan.pl
Bonusy bukmacherskie
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce bukmacherów online. STS, Fortuna, Betclic, Etoto. Najlepsze zakłady bukmacherskie w internecie. Promocje, freebety, darmowe zakłady bez ryzyka.

Najlepsi bukmacherzy

betfan online bonus 2021

Zakłady bukmacherskie