Wenezuela — Kolumbia typy bukmacherskie 30 marca (środa)

Dzisiaj w nocy o godzinie 1:30 odbędą się ostatnie mecze grupy kwalifikacyjnej do mistrzostw świata w Ameryce Południowej. Zostało już tylko jedno wolne miejsce, a aż trzy zespoły mają szansę je zdobyć — kto będzie dzisiaj świętował upragniony awans?

CONMEBOL typy bukmacherskie
Wenezuela — Kolumbia typy bukmacherskie 30 marca (środa)

Typy na Wenezuela — Kolumbia: CONMEBOL (30 marca 2022)

Niestety nie jesteśmy w stanie przewidzieć przyszłości, ale możemy wykorzystać tę sytuację — jedną z reprezentacji walczących o to miejsce jest Kolumbia, która na wyjeździe będzie podejmowała Wenezuelę — najgorszy zespół tych eliminacji.

Wenezuela w 17 spotkaniach zdobyła zaledwie 10 punktów — ich bilans to 3 zwycięstwa, 1 remis i aż 13 porażek. Tracą oni mnóstwo bramek, bo średnia to prawie 2 na mecz a zdobywają niecałą jedną.

Kolumbijczycy również nie prezentują niesamowitej formy — w tych eliminacjach 4 zwycięstwa, 5 porażek i aż 8 remisów. Bilans bramkowy również nie imponuję, gdyż wychodzą na 0 – zdobyli, a także stracili 19 bramek.

Betfan cashback bonus
Nowa oferta bonusów na start w Betfan online

Jednakże w pojedynku z Wenezuelą to „Los Cafeteros” będą zdecydowanym, wręcz murowanym faworytem — mają punkt straty do miejsca premiowanego awansem, więc muszą liczyć na potknięcie Peruwiańczyków, a sami muszą wygrać swoje spotkanie, żeby pojechać do Kataru.

Jako ciekawostkę dodam, że ostatnie sześć pojedynków między tymi zespołami wygląda dość podejrzanie — zwycięstwo Kolumbii a w kolejnym spotkaniu dochodzi do remisu, po czym znowu wygrywa Kolumbia i tak dalej. Wspominam o tym, gdyż ostatnie spotkanie zakończyło się remisem więc w tym wypadku, jeśli jest to regułą, powinni zwyciężyć reprezentanci Kolumbii.

Typy na mecz Wenezuela — Kolumbia:

  • Bezpieczny – 2 po kursie 1.65 (www.STS.pl)
  • Odważny – handicap -1.5 Kolumbia po kursie 2.80 (www.STS.pl)

5 / 5. Ocen: 2

Jarosław

Redaktor naczelny Sport1.pl. W branży od ponad 15 lat, pasjonuje się nie tylko sportem i biznesem, ale także uwielbia astronomię i psychologię. Tutaj udziela się tylko jeśli w redakcji brakuje rąk do pracy :)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x