Wenezuela – Brazylia: Typy, kursy (08.10.2021)

Na kontynencie Ameryki Południowej toczą się eliminacje do Mundialu w Katarze. W dziesiątej kolejce dojdzie do starcia pomiędzy outsaiderem Wenezuelą a zdecydowanym liderem Brazylią. Faworyt w tym spotkaniu jest jeden. Czy Kanarki ponownie sięgną po komplet punktów? Mecz w San Cristobal poprowadzi Peruwiańczyk Kevin Ortega. Transmisja na antenie TVP Sport.

Wenezuela – Brazylia: Typy, kursy (08.10.2021)

Typy na mecz Wenezuela – Brazylia

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 9.10 – 5.15 – 1.34 (STS)
  • 8.90 – 5.00 – 1.34 (Fortuna)
  • 10.00 – 5.00- 1.33 (Betclic)

Po dziewięciu spotkaniach Wenezuela zamyka tabele z zaledwie czterema punktami. Bilans bramkowy wynosi 5:15. Najlepszym strzelcem z dwoma trafieniami jest obrońca włoskiej Brescii Jhon Chancellor.

Brazylia jest na drugim biegunie. Zdecydowany lider z kompletem punktów. Bilans bramkowy 19:2. Żelazna defensywa, której dowodzi kapitan Marquinhos. Najlepszym snajperem reprezentacji Canarinhos jest Neymar – 6 goli.

Bardzo ciekawie wygląda statystyka meczów bezpośrednich, gdy Wenezuela była gospodarzem. Takich spotkań było w historii dziewięć. Wszystkie padły łupem Brazylii, a aż osiem Kanarki wygrały więcej niż jedną bramką.

Wszystko na papierze jest po stronie Brazylijczyków. Jeżeli podejdą do spotkania w 100% poważnie, to wynik powinien spokojnie paść ich łupem i uważamy, że będzie to kolejne wygrane spotkanie z Wenezuelą więcej niż jedną bramką.

Nasz typ: Brazylia (-1.5) (kurs 2.02 na www.STS.pl).

0 / 5. Ocen: 0

Łukasz Garguła
Łukasz Garguła
Skromny człowiek. Jego pasją od dziecka jest sport oraz fizyka. Lubi także inne nauki ścisłe jak chemia czy astronomia. Całkiem nieźle wychodzi mu typowanie. Na Sport1.pl odpowiedzialny za zapowiedzi i analizy wydarzeń sportowych.

Podobne do: Wenezuela – Brazylia: Typy, kursy (08.10.2021)

Sport w Polsce

Wiadomości sportowe

P