Ważna zmiana dla kibiców reprezentacji Polski

Kibice, którzy chcieli obejrzeć w środę zarówno mecz polskich siatkarzy, jak i piłkarzy powinni być zadowoleni. CEV postanowiła zmienić godzinę pojedynku Biało-Czerwonych z Ukrainą na trwających mistrzostwach Europy.

Siatkówka
Ważna zmiana dla kibiców reprezentacji Polski

Reprezentacja Polski siatkarzy obecnie bierze udział w rywalizacji w fazie grupowej mistrzostw Europy. biało-Czerwoni mają jeszcze przed sobą pojedynek z Belgią oraz Ukrainą. To pierwsze starcie zaplanowano na 6 września na godzinę 20.30, natomiast drugie ma odbyć się 8 września. Początkowo planowano, że mecz z Ukrainą rozpocznie się 20.30.

Z daty spotkania polskich siatkarzy z Ukraińcami nie byli zadowoleni kibice. Wszystko ze względu na mecz piłkarzy z Anglią na Stadionie Narodowym, który miał odbyć się w tym samym czasie. Istotny mecz w wicemistrzami Europy mógł sprawić, że zainteresowanie spotkania siatkarzy z Ukrainą wyraźnie zmaleje. Europejska Federacja Siatkarska postanowiła do tego nie dopuścić i wykonała ukłon w kierunku fanów z naszego kraju.

Wiadomo już na sto procent, że mecz Polska – Ukraina siatkarzy odbędzie się o 17.30, a nie 20.30. Jest to oficjalna wiadomość. Dzięki temu każdy będzie mógł obejrzeć i mecz siatkówki, i mecz piłki nożnej.

Jeżeli po drodze nie wydarzy się nic niespodziewanego, Polska prawdopodobnie wygra grupę na mistrzostwach Europy siatkarzy i będzie miała duże szanse na walkę o medale. Jak na razie Polacy są niepokonani w turnieju – pokonali Portugalię, mocną Serbię, a także Grecję.

Jeżeli chodzi o Ukrainę, na ten moment mają za są przegrane z Portugalią i Serbią oraz pewne zwycięstwo z Grecją 3:0.

5 / 5. Ocen: 1

Maksymilian Kotowski
Maksymilian Kotowski
Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Podobne do: Ważna zmiana dla kibiców reprezentacji Polski

Sport w Polsce

Wiadomości sportowe

P