Wardęga opublikował półnagie zdjęcie. Czy to nowy oskarżony w aferze?

Sylwester Wardęga opublikował na Instagramie zagadkowe zdjęcie. Czy przedstawia ono nowego oskarżonego w znanej aferze?

Wardęga opublikował półnagie zdjęcie. Czy to nowy oskarżony w aferze?
Wardęga opublikował półnagie zdjęcie. Czy to nowy oskarżony w aferze?

Wardęga z kolejnym szokującym zdjęciem. Internauci nie mają wątpliwości – mają rację?

Sylwester Wardęga nie przestaje zaskakiwać i nieustannie zamieszcza w internecie nowe materiały w związku z Pandora Gate. Najnowsze zdjęcie dodane do Stories przedstawia roznegliżowanego mężczyznę trzymającego się za przyrodzenie. Nie ma informacji, kogo przedstawia ta fotografia, dlatego niektórzy uważają, że może to być ktoś nowy zamieszany w aferę na polskim YouTube.

Fotkę opublikowaną przez youtubera można zobaczyć poniżej. Wydaje się, że przedstawia ona kogoś, kto łudząco przypomina Stuu lub właśnie tę osobę, chociaż nigdzie nie jest to potwierdzone, a są to jedynie domysły korzystających z sieci. Podobieństwo wydaje się być tutaj jednak łudzące, chociaż nie można zapominać, że mówimy o częściowo rozmazanej fotografii.

Najnowsze zdjęcie opublikowane przez Wardęgę na Instagramie
Najnowsze zdjęcie opublikowane przez Wardęgę na Instagramie


Nie można wykluczyć, że wkrótce pojawią się kolejne materiały na Instagramie należącym do Sylwestra Wardęgi. Mężczyzna cały czas aktywnie informuje swoich obserwatorów o nowych faktach związanych z przestępstwami, jakich mieli dopuścić się znani twórcy internetowi.

Wśród użytkowników Twittera widać mieszane uczucia. Nie brakuje osób, które sądzą, że Wardęga powinien przedstawić wszystkie posiadane przez siebie materiały odpowiednim organom i nie budować popularności na Pandora Gate. A jakie jest wasze zdanie na ten temat?

4.9 / 5. Ocen: 104

Najnowsze wiadomości

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button

20 PLN bez depozytu - darmowa rejestracja!

X
0
Dodaj swój komentarz.x