Walka Popek vs Parke: jak typują klienci bukmachera Betclic?

Walka Popek – Parke zbliża się wielkimi krokami. Jakie typy są popularne w przypadku tego starcia? Sprawdź, który scenariusz jest najbardziej prawdopodobny według klientów BetClic!

Walka Popek vs Parke: jak typują klienci bukmachera Betclic?
Walka Popek vs Parke: jak typują klienci bukmachera Betclic?

Popek – Parke: typy bukmacherskie

Paweł „Popek” Mikołajuw z powodu kontuzji nie miał dawno okazji do zaprezentowania się szerokiej publiczności w walkach MMA. Jeżeli jednak teraz zdrowie nie pokrzyżuje mu planów, dokładnie 26 marca wystąpi podczas FAME MMA 13. Jego rywalem będzie Norman Parke.

Walka Popek – Parke mocno elektryzuje kibiców w naszym kraju. To będzie połączenie freak fightu z domieszką sportu z prawdziwego zdarzenia. Już na pierwszy rzut oka widoczna jest jednak dysproporcja fizyczna między oboma zawodnikami, co nie zmienia faktu, iż to „Stormin” ma większe doświadczenie i tylko on z tej dwójki jest zawodowym sportowcem.

STS kod promocyjny 2022
STS kod promocyjny na darmowy bonus bez depozytu

Norman Parke waży około 85 kilogramów, natomiast Popek może wnieść na wagę nawet 120. Dla wielu typerów jest to najlepszy dowód na to, że w tym pojedynku nie ma mowy o tym, aby sportowiec pokonał celebrytę. Irlandczyk jest pewny siebie i zapewnia prawdziwą bitwę w oktagonie. Pod względem technicznym na pewno to Parke jest lepszy, ale pozostaje pytanie, czy tym razem będzie to wystarczające.

Kursy na walkę Popek – Parke (FAME MMA 13)

Kury bukmacherskie na walkę Popek – Parke wskazują na to, że wygrać powinien właśnie ten drugi. Dochodzi jednak tutaj do dość niecodziennej sytuacji, kiedy to typerzy zupełnie nie zgadzają się z prognozami bukmachera i wybierają scenariusz, za który płaci się więcej.

Jak walkę Popek – Parke typują profesjonalni gracze? Mało z nich bierze w ogóle pod uwagę granie na takie imprezy jak FAME MMA. To w końcu czysto rozgrywkowe eventy, gdzie może wydarzyć się niemalże wszystko. Nigdy niczego wykluczyć nie można, a więc i każdy scenariusz jest na swój sposób prawdopodobny.


Kusząca jest na pewno ewentualna wygrana w przypadku grania typów na Popek – Parke. Wygrana rapera przy stawce 100 złotych to prawie 230 zł do zdobycia. Jego przeciwnik za to daje wygrać zaledwie 123.

  • wygra Popek – kurs 2.60
  • wygra Parke – kurs 1.40

Jak typerzy obstawiają walkę Popek – Parke?

Kursy nie odzwierciedlają jednak tego, jak typuje się Popek – Parke. Zdecydowana większość graczy na www.Betclic.pl (to jedyne miejsce, gdzie można typować FAME MMA) wybiera typ na Popka. Prawdopodobnie przekonują ich warunki fizyczne tego zawodnika oraz kurs, który jest na pewno dla wielu warty ryzyka.

Walka Popek – Parke: jak typują gracze Betclic Polska?

  • wygrana Popka – 77% wybiera ten typ
  • wygrana Parke’a – 23% wybiera ten typ

Galę FAME MMA 13 można obstawiać na www.BetClic.pl. Dla nowych gracy przygotowano bonus z cashbackiem do 550 złotych. Wystarczy wpisanie kodu promocyjnego „KOD550„.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Superbet zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

Back to top button