Voucher od bukmachera Fortuna na konkurs skoków narciarskich w Wiśle

Od 23 do 24 listopada aktywny jest konkurs u bukmachera Fortuna w związku z rozpoczynającym się sezonem w skokach narciarskich. Jest o co walczyć, ponieważ nagrodami są voucher do salonów Empika.

Vouchery do Empiku 2020

Vouchery do Empiku 2020

Oferta skierowana jest do każdego typera, który posiada aktywne konto u bukmachera Fortuna oraz gracz wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Z tej promocji można skorzystać w dniach od 23 do 24 listopada do godz. 10:30. Warto jest wiedzieć, że typer nie musi nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać.

Legalny bukmacher Fortuna dopuszcza w ramach tej promocji kupony SOLO, AKO oraz MAXIKOMBI.

Warto jest wiedzieć, że na zakładzie mogą znajdować się wyłącznie zdarzenia z oferty przedmeczowej oraz LIVE na dowolne zdarzenie związane ze skokami narciarskimi w Wiśle.

betfan obstawianie bez podatku od gier
Betfan oferuje typowanie meczów bez podatku + darmowy bonus 3100 PLN.

Jest na pewno z czego wybierać, ponieważ oferta bukmachera Fortuna jest bogata na zbliżające się zawody. Poza tym czekają nas dwa konkursy: drużynowy oraz indywidualny.

Nagrody trafią do dziesięciu graczy, którzy to dokonają największego obrotu na kupony spełniające powyższe warunki.

Na pewno jest o co walczyć, ponieważ bukmacher Fortuna przewidział ciekawe nagrody graczom, a są to vouchery do salonów Empiku.

PozycjaBonus
1 -3 Miejscakarta przedpłacona do sieci Empik 500 PLN
4-5 Miejscakarta przedpłacona do sieci Empik 300 PLN
6-8 Miejscakarta przedpłacona do sieci Empik 200 PLN
9 – 10 Miejscakarta przedpłacona do sieci Empik 100 PLN

Kod promocyjny do Fortuny za darmo:

Bukmacher Fortuna oferuje graczom pakiet powitalny, gdzie to za samą rejestrację można otrzymać już darmowy bonus o wartości 20 PLN i to bez dokonywania żadnej wpłaty.

Gracz, który dokona pierwszego depozytu natomiast może liczyć na darmowe środki równowartości pierwszej wpłaty. Maksymalnie można otrzymać 1000 PLN. Poza tym pierwszy zakład bez jest bez ryzyka.

Chcąc dokonać aktywacji tego pakietu powitalnego wystarczy jedynie wpisać kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + bonus 3 x 777 PLN – www.betfan.pl
Bonusy bukmacherskie
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce bukmacherów online. STS, Fortuna, Betclic, Etoto. Najlepsze zakłady bukmacherskie w internecie. Promocje, freebety, darmowe zakłady bez ryzyka.

Najlepsi bukmacherzy

betfan online bonus 2021

Zakłady bukmacherskie