Venezia – Torino: Typy, kursy (27.09.2021)

W Wenecji zostanie zakończona szósta kolejka włoskiej Serie A. Gospodarze zmierzą się z Torino, gdzie w wyjściowym składzie powinien pojawić się Karol Linetty. Beniaminek słabo zaczął sezon i w tym spotkaniu faworytem są goście. Czy tak się stanie i wygrają mecz? Początek meczu o 20:45.

typy na serie a
Venezia – Torino: Typy, kursy (27.09.2021)

Typy na mecz Venezia – Torino

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 3.60 – 3.40 – 2.10 (STS)
  • 3.55 – 3.40 – 2.15 (Fortuna)
  • 3.60 – 3.40 – 2.14 (Betclic)

Beniaminek tego sezonu po pięciu kolejkach jest na miejscu spadkowym. Ledwie trzy strzelone gole i aż dziesięć straconych pokazuje, że prawdopodobnie tylko walka o utrzymanie czeka klub z Wenecji.

Torino po objęciu posady pierwszego trener przez Ivana Jurica zaczęło bardzo fajnie wyglądać na boisku. Nowy system gry, który również zmienił pozycję polskiemu pomocnikowi bardzo służy drużynie z Turynu. Karol Linetty póki co świetnie odnajduje się na dziesiątce.

W tym spotkaniu przychylamy się bardziej ku wygranej gości. Torino to doświadczona drużyna, która gra kilka lat w najwyższej klasie rozgrywkowej we Włoszech. Jest obyta w lidze i wie z czym to się je. Do tego początek sezonu pokazuje, że forma jest przyzwoita, czego nie można powiedzieć o Venezii.

Torino jak na razie dwa razy grało w delegacji. Pierwszy mecz to porażka z Fiorentiną 2:1 oraz wygrana z Sassuolo 1:0, gdzie generalnie to jest bardzo trudny teren do zdobycia jakichkolwiek punktów.

Nasz typ: wygrana Torino (kurs 2.15 na www.efortuna.pl).

0 / 5. Ocen: 0

Łukasz Garguła
Łukasz Garguła
Skromny człowiek. Jego pasją od dziecka jest sport oraz fizyka. Lubi także inne nauki ścisłe jak chemia czy astronomia. Całkiem nieźle wychodzi mu typowanie. Na Sport1.pl odpowiedzialny za zapowiedzi i analizy wydarzeń sportowych.

Podobne do: Venezia – Torino: Typy, kursy (27.09.2021)

Sport w Polsce

Wiadomości sportowe

P