Typuj Ligę Mistrzów i Ligę Europy i wygrywaj więcej u legalnego bukmachera STS

Po dłuższej przerwie wracamy z rozgrywkami piłkarskiej Ligi Mistrzów i Ligi Europy. Na tą okazję bukmacher STS online przygotował graczom limitowaną ofertę promocyjną, w której za zagranie kuponu można otrzymać extra 100 PLN.

100 PLN bonusu od STS na Ligę Mistrzów i Ligę Europy

100 PLN bonusu od STS na Ligę Mistrzów i Ligę Europy

A śmiało można powiedzieć, ze każdy z typerów czekał na ten moment, ponieważ rozgrywki piłkarskiej Ligi Mistrzów i Ligi Europy cieszą się sporą popularnością. Tym bardziej, że ciekawych strać na pewno nie zabraknie.

Jednak należy mieć na uwadze, że chcąc skorzystać z oferty „Europejskie Puchary. Bonus do 100 PLN” obowiązkowo trzeba się do niej zapisać na stronie www.STS.pl. Dodać jest warto, że ta akcji dostępna jest graczom do 18 lutego do godziny 23:59.

Pewny bonus za obstawienie meczy w STS:

Podstawowa czynność, jaką należy wykonać jest to dokonanie depozytu na swoje konto. Po czym gracz musi zawrzeć kupon AKO, którego kurs łączny nie będzie mniejszy niż 1.85, zaś stawka minimalna to 30 PLN.

Dodatkowo trzeba mieć na uwadze, że na kuponie muszą znajdować się same zdarzenia z piłkarskiej Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy, które muszą w dodatku pochodzić z oferty przedmeczowej.

Betfan kod promocyjny 2021
Betfan kod promocyjny na darmowy zakład bez ryzyka 600 PLN

Po spełnieniu powyższych kryteriów gracz otrzyma premię w wysokości 50% dokonanego depozytu, a wynieść ona może maksymalnie nawet 100 PLN.

Bonus bez wpłaty własnej w STS online:

Zakłady bukmacherskie STS online oferują graczom limitowaną ofertę promocyjną na sam start, w której to można otrzymać nawet darmowe 1229 PLN pod warunkiem wpisania hasła promocyjnego –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.

Pierwszy bonus o wartości 29 PLN trafi na konto gracza po dokonaniu depozytu. Natomiast po dokonaniu wpłaty gracz otrzyma premie jej równowartości do 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + bonus 3 x 777 PLN – www.betfan.pl
Bonusy bukmacherskie
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce bukmacherów online. STS, Fortuna, Betclic, Etoto. Najlepsze zakłady bukmacherskie w internecie. Promocje, freebety, darmowe zakłady bez ryzyka.

Najlepsi bukmacherzy

betfan online bonus 2021

Zakłady bukmacherskie