Transmisje PGNiG Superligi dla każdego kibica!

Każdy kibic piłki ręcznej w Polsce będzie mógł oglądać w internecie wszystkie spotkania PGNiG Superligi kobiet i mężczyzn. Zapewni to platforma Emocje.TV, a także TVP Sport.

Transmisje PGNiG Superligi dla każdego kibica!
Transmisje PGNiG Superligi dla każdego kibica!

Piłka ręczna nie tylko w TV

Sezon rozgrywek ligowych szczypiornistek i szczypiornistów wkrótce się rozpocznie. Kibice w naszym kraju mogą już ostrzyc zęby na myśl o zbliżających się pojedynkach. Co więcej, każde ze spotkań będą mogli obejrzeć w internecie. Zapewnić ma to platforma Emocje.TV, a także Telewizja Polska, która jako jedyna ma prawo do pokazywania pojedynków PGNiG Superligi w telewizji otwartej.

Od dwóch lat TVP pokazuje spotkania piłkarzy ręcznych, jednak kibice już od dawna wyrażali chęć oglądania nie tylko hitowych pojedynków, ale także i tych spotkań, które mogą cieszyć się mniejszym zainteresowaniem postronnych osób. Organizatorzy polskiej ekstraklasy wyszli naprzeciw tym oczekiwaniom. Specjalnie przygotowano w tym celu platformę internetową Emocje TV.

Dostęp za jedyne 24 zł!

Od pierwszego września każdy zainteresowany może wykupić dostęp do transmisji meczów piłkarzy i piłkarek ręcznych. Koszt to 24 złote miesięcznie. W tej cenie można zapewnić sobie dostęp do relacji wideo z aż ośmiu pojedynków na kolejkę!

Jeżeli ktoś nie chce zobowiązywać się do uiszczania comiesięcznych opłat, może wykupić pakiet 24h za cenę 10 złotych. Dobowy dostęp do platformy pozwala obejrzeć dużą część pojedynków weekendowych, a jednocześnie mają szansę wygrać dzień, w którym występować będzie ich ulubiony klub.

Nowością dla kibiców jest aplikacja, która jest do pobrania na systemy Android, iOS, a do tego również telewizory Smart TV. Dzięki temu produktowi każdy fan piłki ręcznej w Polsce będzie mógł obejrzeć pojedynek ligowy nawet będąc poza domem albo po prostu na ekranie swojego telewizora, bez konieczności posiadania dekodera itp.

PGNiG Superliga skróty meczów

Dla wszystkich zainteresowanych dostępne będą również skróty meczów z każdego spotkania rozgrywek ligowych piłkarzy ręcznych w Polsce. To ma zapewnić każdemu miłośnikowi szczypiorniaka swobodny dostęp do odpowiednich materiałów.

„”Topowe mecze PGNiG Superligi i Superligi Kobiet są od dwóch lat pokazywane na antenie TVP Sport. Zależy nam jednak, aby dać kibicom możliwość dostępu do wszystkich pozostałych spotkań najwyższego szczebla rozgrywek. Postanowiliśmy rozszerzyć współpracę z Emocje.TV tak, by w ramach atrakcyjnego cenowo abonamentu, kibice mieli dostęp do wszystkich meczów PGNiG Superligi i PGNiG Superligi Kobiet. Współpraca pozwala nam również dostarczyć fanom skróty ze wszystkich spotkań, poprzez ich dystrybucję m.in. w aplikacji mobilnej Superligi i naszych platformach www – mówi Piotr Należyty, Prezes Zarządu Superligi sp. z.o.o.

Łącznie w ramach platformy Emocje.TV odbędzie się 214 transmisji w jednym sezonie.

5 / 5. Ocen: 1

Najnowsze wiadomości

Back to top button

200 PLN za min. 5 punktów Sochana!

X