Torino – Lazio Rzym: Typy, kursy (23.09.2021)

Ostatnie spotkanie tego dnia jakie opiszemy w lidze włoskiej będzie to starcie drużyn, które sezon rozpoczęły podobnie i w tabeli dzieli ich ledwie jeden punkt. Nieznacznym faworytem tego meczu są goście z Rzymu. Obie ekipy mają od tego sezonu nowych szkoleniowców. Torino prowadzi Chorwat Jurić, a Lazio Maurizzio Sarri. My typujemy w tym meczu bramki.

Torino- Lazio Rzym: Typy, kursy (23.09.2021)

Torino – Lazio Rzym

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 3.20 – 3.40 – 2.17 (STS)
  • 3.30 – 3.40 – 2.26 (Fortuna)
  • 3.30 – 3.55 – 2.21 (Betclic)

Przejdźmy do konkretów. Torino pod wodzą nowego trenera zmieniło system gry. Dało się to we znaki m.in. Karolowi Linettemu, który gra na pozycji numer 10, a czasami schodzi w boczne strefy boiska. Klub z Turynu póki co ma średnią blisko dwóch strzelonych goli na mecz. Początek sezonu bardzo udany, zobaczymy jak będzie w kolejnej części rozgrywek.

Lazio jak wspomnieliśmy we wstępie również ma nowego trenera. Stery objął bardzo dobrze znany we Włoszech Maurizzio Sarri. Lazio podobnie jak Torino jest niezwykle skuteczne. Ba, Rzymianie mają blisko trzy gole strzelone na mecz, co również pokazuje sporą siłę ognia w formacji ofensywnej.

Gospodarze w każdym spotkaniu strzelają minimum jednego gola. Lazio, z kolei nie strzeliło gola tylko w meczu wyjazdowym z Milanem, lecz tam stworzyli sobie kilka dogodnych sytuacji i tylko dobra postawa Maignana uchroniła Mediolańczyków od straty gola.

Uważamy, że dobra dyspozycja obydwu drużyn będzie podtrzymana i jutro zaliczą przynajmniej po jednym trafieniu. W dobrej formie jest Ciro Immobile strzelec aż pięciu goli w czterech spotkaniach i liczymy, że jutro również ukąsi rywali.

Nasz typ: Obie drużyny strzelą gola (kurs 1.63 na www.sts.pl)

0 / 5. Ocen: 0

Najnowsze wiadomości

Back to top button

20 PLN bez depozytu - darmowa rejestracja!

X