Termalica Bruk-Bet Nieciecza – Lechia Gdańsk: Typy, kursy (16.10.2021)

Popularne Słoniki podejmą w jedenastej kolejce napędzoną ostatnimi wygranymi Lechię Gdańsk. Trener Mariusz Lewandowski był o włos od utraty posady szkoleniowca Termaliki, ale zwycięstwo pucharowe we Wrocławiu i zdobyte kolejne ligowe punkty zaważyły, że byłego zawodnika m.in. Szachtara Donieck dalej widzimy na ławce trenerskiej. Zawody poprowadzi Krzysztof Jakubik, a transmisja na antenach Canal +.

Wiemy, kiedy hit Lechia - Legia!
Termalica Bruk- Bet Nieciecza – Lechia Gdańsk: Typy, kursy (16.10.2021)

Typy na mecz Termalica – Lechia

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 3.75 – 3.25 – 2.10 (STS)
  • 3.45 – 3.41 – 2.25 (Fortuna)
  • 3.50 – 3.20 – 2.21 (Betclic)

Obie drużyny są na dwóch biegunach jeśli chodzi o tabele PKO Ekstraklasy. Nieciecza zajmuje miejsce spadkowe z siedmioma punktami na koncie, z kolei Lechia plasuje się na wysokim drugim miejscu i ma dwanaście oczek więcej od Słoników. Warto zauważyć, że Termalika ma jeden zaległy mecz do rozegrania.

Nie odkryjemy Ameryki jeśli powiemy, że naszym typem na to starcie jest zwycięstwo Lechii Gdańsk. Wszystko zaczęło się od sensacyjnego zwolnienia trenera Piotra Stokowca. Szokiem było, że jego zastępcą będzie były asystent Kosty Runjaicia w Pogoni Szczecin Tomasz Kaczmarek, który pracował jako pierwszy trener w klubach niemieckich na niższym szczeblu rozgrywkowym. Od czasu, gdy w.w. trener objął stery Lechii klub z Gdańska zdobył jedenaście na piętnaście punktów oraz awansował do kolejnej rundy Pucharu Polski.

Punkty punktami, ale widać ogromną zmianę jeśli chodzi o styl Lechii. Jest to ofensywny futbol z wysokim pressingiem, który jak do tej pory sprawił każdemu rywalowi sporo problemów. Widać było to w ostatnim spotkaniu z Legią Warszawa, gdzie Wojskowi w pierwszej połowie nie wiedzieli co się dzieje na boisku i mecz toczył się praktycznie tylko na ich połowie.

Uważamy, że Lechia zdobędzie kolejne trzy punkty i utrzyma się w czołówce tabeli PKO Ekstraklasy.

Nasz typTermalica – Lechia: wygrana Lechii (kurs 2.25 na www.efortuna.pl).

5 / 5. Ocen: 4

Najnowsze wiadomości

Back to top button

200 PLN za min. 5 punktów Sochana!

X