Teraz w Betfan nie ma ryzyka – 100% zwrotu dla każdego!

Legalny bukmacher Betfan przygotował specjalną promocję dla swoich klientów. Dzięki niej mogą obstawiać bez żadnego ryzyka – w przypadku porażki 100% stawki trafia na konto!

Teraz w Betfan nie ma ryzyka - 100% zwrotu dla każdego!
Teraz w Betfan nie ma ryzyka – 100% zwrotu dla każdego!

Granie bez ryzyka – 100% zwrotu od Betfan

Jak to działa? Wystarczy postawić dowolny kupon przedmeczowy lub live, niezależnie od kursu lub liczby zdarzeń. Jeżeli nie trafisz, otrzymasz zwrot 100% stawki na saldo bonusowe – do zgarnięcia jest nawet 50 PLN!

Jak zagrać, by wygrać lub dostać 100% zwrotu od Betfan?

  1. Postawienie kuponu: Należy na www.Betfan.pl wybrać dowolny kupon przedmeczowy lub na żywo i postawić go na platformie Betfan. Wymagania dotyczące kursu lub liczby zdarzeń nie mają znaczenia.
  2. Otrzymanie zwrotu: Jeśli kupon okaże się nietrafiony, zostanie zwrócone 100% stawki na saldo bonusowe. Maksymalna kwota zwrotu wynosi 50 złotych.
  3. Granie za bonus i wygrywanie: Zwrot trafia na saldo bonusowe. Bonus można wykorzystać, grając pojedynczym kuponem za całość stawki lub podzielając go na kilka kuponów. Kupony AKO 3 z kursem minimum 3.0 są jedynymi akceptowalnymi.
  4. Limit czasu na wykorzystanie bonusu: Zwrot otrzymany na saldo bonusowe musi zostać wykorzystany w ciągu 48 godzin. Po upływie tego terminu bonus wygasa, a środki bonusowe na koncie zostaną wyzerowane.

Brak konta w Betfan? Można to zmienić w dowolnym momencie – tylko teraz oferowany przez Betfan kod promocyjnyBETONLINE” pozwala na odebranie premii 200% od pierwszej wpłaty!

Fortuna bonus na mecz Tottenham - Liverpool
Fortuna bonus na mecz Tottenham – Liverpool

Przy tej promocji każdemu graczowi przysługuje tylko jeden kupon. Jeśli zdecydujesz się zagrać więcej niż jeden kupon, do promocji zostanie zakwalifikowany jedynie pierwszy zagrany i rozliczony. Kupony zawarte za środki bonusowe nie biorą udziału w tej promocji.

50 PLN trafia na konto. Co teraz?

Jeśli chcesz skorzystać ze środków bonusowych, musisz przełączyć się na saldo bonusowe. Aby to zrobić, wybierz stan konta, a następnie wybierz saldo bonusowe spośród dostępnych opcji. Po dokonaniu tego wyboru, wszystkie kupony, które postawisz, będą rozliczane właśnie z bonusu.

Aby wypłacić środki bonusowe, musisz spełnić jedno wymaganie – zagrać za równowartość otrzymanego bonusu. Możesz wykorzystać bonus, grając jeden kupon za całość stawki lub rozłożyć go na kilka kuponów. Pamiętaj jednak, że na każdym kuponie zawartym za środki bonusowe muszą znaleźć się przynajmniej 3 zdarzenia, a kurs łączny tego kuponu musi wynosić minimum 3.0.

BukmacherBonusKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Czas na wykorzystanie bonusu wynosi 48 godzin od momentu otrzymania zwrotu. Pamiętaj, że po tym czasie bonus wygaśnie, a środki bonusowe na Twoim koncie zostaną wyzerowane.

Legalni bukmacherzy w Polsce to jedyny słuszny wybór – nie można obstawiać tam, gdzie jest to niezgodne z przepisami. Więcej na temat promocji można sprawdzić w naszym portalu:

Kody promocyjne:

Betclic kod bonusowy
Betclic kod bonusowy

5 / 5. Ocen: 91

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button

Darmowe kody PPV na Fame Friday Arena 2!

X
0
Dodaj swój komentarz.x