Tenisowa sobota. O której półfinały z udziałem Igi Świątek i Huberta Hurkacza?

Sobota 25 września zapowiada się szalenie ciekawie dla fanów polskiego tenisa. Nasi najlepsi obecnie zawodnicy, Iga Świątek i Hubert Hurkacz, wystąpią w półfinałach turniejów, kolejno w Ostrawie i Metz. O której i gdzie będzie można zobaczyć mecze naszych reprezentantów?

Tenisowa sobota. O której półfinały z udziałem Igi Świątek i Huberta Hurkacza?

Gdzie obejrzeć mecze Igi Świątek i Huberta Hurkacza?

Na wstępie mamy dwie informacje, jak to bywa w takich sytuacjach, dobrą i złą. Dobra jest taka, że oba półfinały z udziałem naszych tenisistów będzie można zobaczyć na żywo w polskich telewizjach. Natomiast zła polega na tym, że początek obu spotkań zaplanowano na tę samą godzinę i nie ma żadnych szans, żeby to się zmieniło, gdyż w obu przypadkach są to pierwsze mecze 1/2 finału.

Mecz Iga Świątek – Maria Sakkari o godzinie 14:00 w sobotę 25 września. Będzie można go zobaczyć na antenie Canal+ Family oraz za pośrednictwem Internetu, na oficjalnej stronie platformy Canal+ oraz w jej aplikacji mobilnej. Faworytką legalnych bukmacherów jest 20-letnia Polka, ale nieznaczną. Analitycy ocenili jej szans na awans do wielkiego finału turnieju WTA w Ostrawie na jakieś 55%. Tenisistka z Raszyna ma rachunki do wyrównania z Greczynka, bo to właśnie Sakkari pokonała naszą zawodniczkę we French Open 2021, uniemożliwiając obronę wywalczonego rok wcześniej tytułu.

Spotkanie Hubert Hurkacz – Peter Gojowczyk o godzinie 14:00 w sobotę 25 września, co niestety oznacza, że idealnie pokrywa nam się z meczem najlepszej polskiej tenisistki. W przypadku polsko-niemieckiej rywalizacji faworytem jest reprezentant naszego kraju, któremu eksperci dają około 70% szans na awans do finału turnieju ATP w Metz. Trudno się temu dziwić. Polak jest nie tylko zdecydowanie wyżej notowany w światowym rankingu, ale też pokonał rywala rok temu podczas US Open, bez straty seta.

Półfinał z Hubertem Hurkaczem w roli głównej również będzie można zobaczyć na żywo w telewizji, ale tym razem na kanale Polsat Sport News oraz na stronie internetowej i w aplikacji mobilnej Polsat Box GO. Trzy godziny później „Hubi” zagra też z Janem Zielińskim w półfinale debla, ale z tego meczu próżno szukać transmisji.

5 / 5. Ocen: 1

Najnowsze wiadomości

Back to top button

200 PLN za min. 5 punktów Sochana!

X