STS oficjalnym sponsorem Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle!

We wtorek 29 sierpnia marka STS – lider rynku bukmacherskiego w Polsce – nawiązała współpracę z najlepszą siatkarską drużyną Europy, Grupą Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, która w najbliższym sezonie powalczy w Lidze Mistrzów CEV o czwarty triumf z rzędu! Na czym dokładnie będzie polegała zawiązana dziś współpraca?

STS oficjalnym sponsorem Grupa Azoty ZAKSA Kedzierzyn-Kozle! (Fot.: @ZAKSAofficial on Twitter)

Grupa Azoty ZAKSA i STS grają razem

Umowa pomiędzy potentatami siatkarskim i bukmacherskim została uroczyście podpisana we wtorek 29 sierpnia w Hali Widowiskowo-Sportowej Azoty, a w oficjalnym spotkaniu z przedstawicielami mediów udział wzięli: Chief marketing officer w STS – Paweł Rabantek, prezes ZAKSA S.A. – Piotr Szpaczek, asystent pierwszego trenera – Michał Chadała oraz siatkarze Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle, którzy rozpoczęli już przygotowania do nowego sezonu: Przemysław Stępień, Bartłomiej Kluth, Korneliusz Banach, Wojciech Żaliński, Dmytro Pashytskyy i Andreas Takvam. Tematem konferencji prasowej była współpraca ZAKSY z STS oraz start przygotowań drużyny do nowego sezonu.

Czytaj też: ME siatkarzy 2023: Terminarz i wyniki na żywo!

„Kontrakt z obecnymi klubowymi mistrzami Europy, to decyzja podjęta w oparciu o nasze doświadczenia i aspiracje. To także kolejny etap skutecznie i szeroko realizowanej od lat strategii wspierania rodzimego sportu. Gramy razem z mistrzami – ZAKSA to bowiem kolejny mistrzowski klub po Rakowie Częstochowa oraz hokeistach i piłkarkach GKS-u Katowice, z którym nawiązujemy współpracę w tym roku. To jest dla STS rzeczą naturalną, jako niekwestionowanego lidera rynku bukmacherskiego w Polsce. Co więcej, jako zaangażowany sponsor, który wielokrotnie w ramach współprac sponsorskich swoimi działaniami wychodzi poza ramy zawartych umów, planujemy także w Kędzierzynie-Koźlu wspólnie z klubem aktywować kontrakt z korzyścią dla kibiców” – powiedział Paweł Rabantek, Chief marketing officer w STS.

STS z kodem BETONLINEBonus
Bonus za 3 depozyty1500 PLN
Zakład bez ryzyka100 PLN
Bonus za zadania60 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Logowaniewww.STS.pl
Aktualna oferta bonusów Polskiego bukmachera STS

Jakie są szczegóły ogłoszonej dzisiaj umowy? Kontrakt z STS będzie obowiązywać przez trzy najbliższe sezony. Logo bukmachera pojawi się na froncie koszulek ligowych tegorocznych zdobywców Ligi Mistrzów oraz m.in. na bandach LED czy też innych elementach ekspozycyjnych Hali Widowiskowo- Sportowej Azoty. Współpraca obejmie także działania digital w mediach społecznościowych, na stronie www i newsletterach. STS planuje również specjalne aktywacje skierowane do kibiców – zarówno online, jak i offline. W ramach umowy, firmie przysługuje tytuł Oficjalnego Sponsora drużyny Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle.

„Cieszę się bardzo, że mogę powitać STS w gronie Oficjalnych Sponsorów Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle. To kolejna duża, rozpoznawalna marka która dołącza do #ZAKSAfamily. Wierzę, że wypracujemy ciekawy model współpracy, który będzie satysfakcjonujący dla obu stron, tym bardziej, że łączymy się z firmą STS na trzy sezony. Dziękujemy za zaufanie i do zobaczenia w październiku na plusligowym parkiecie” – podsumował Prezes ZAKSA S.A., Piotr Szpaczek.

Czytaj też: Z kim zagra ZAKSA w Lidze Mistrzów 2023/24?

Kwalifikacje do IO za darmo w STS TV
Kwalifikacje do IO za darmo w STS TV

Sezon 2023/2024 PlusLigi siatkarze Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle zainaugurują na własnym terenie, meczem z PGE GiEK Skrą Bełchatów. Kędzierzynianie rozpoczęli już przygotowania do kolejnego sezonu, obecnie pod okiem sztabu szkoleniowego trenuje sześciu zawodników, po ponad trzech tygodniach treningów na boiskach do siatkówki plażowej, łączonych z pracą na siłowni w tym tygodniu nasz zespół przeniesie się do Hali Widowiskowo-Sportowej Azoty. O pierwszym tygodniach i planach pracy, jaka czeka nasz zespół na kolejnych etapach okresu przygotowawczego opowiedział asystent trenera Sammelvuo – Michał Chadała.

„Właśnie zakończyliśmy 16-dniowy okres treningowy, w którym łączyliśmy jednostki na plaży i siłowni. Od środy zaczniemy treningi w hali. Mamy do dyspozycji niewielu zawodników, więc nie będzie to łatwe, jednak mamy już doświadczenie w takiej pracy. Wszyscy są pełni energii i zapału. W kontekście meczów towarzyskich – na chwilę obecną mamy zaplanowany wspólny trening z zespołem z Nysy, później w październiku czeka nas turniej w Nysie. Do tego czasu będziemy próbowali zorganizować jakieś spotkania kontrolne, żeby ten cykl treningowy jakoś urozmaicić” – przyznał Michał Chadała.

Czytaj też: Siatkarskie transfery 2023 na żywo!

Jak poinformowano w oficjalnym komunikacie prasowym, na rozpoczęcie sezonu siatkarskiej PlusLigi oraz hitowe starcia w trakcie całego sezonu Oficjalny Sponsor Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle zaplanował promocje z bonusami oraz boosty kursowe na spotkania kędzierzynian. Już przed pierwszym meczem, STS przewiduje specjalną akcję promocyjną.

UWAGA: Sprawdź aktualne promocje bukmacherskie - zakłady bez ryzyka, freebety, wyższe kursy na mecz.

Źródło: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle/blogbukmacherski.pl


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Bartosz Kamiński

Co ja robię na Sport1? Głównie zajmuje się wiadomościami ze świata siatkówki, gdyż to właśnie siatka to moja pierwsza miłość. Dodatkowo typuję w zakładach online, póki co bez sukcesów :)

Najnowsze wiadomości

Back to top button

Darmowe kody PPV na Fame Friday Arena 2!

X