Startują Mistrzostw Świata U20! Polska – Kolumbia na inaugurację! (Typ i Analiza)

W końcu nadszedł ten dzień! To już dziś o godzinie 20:30 reprezentacja Polski do lat 20 rozegra swój pierwszy mecz podczas młodzieżowego mundialu, który po raz pierwszy w historii zagościł w naszym kraju. Rywalem Biało-Czerwonych będą Kolumbijczycy.

Startują Mistrzostw Świata U20! Polska – Kolumbia na inaugurację! (Fot.: FIFA)

Polska vs Kolumbia

Biało-Czerwoni do turnieju finałowego MŚ U20 nie musieli się kwalifikować, więc pewną zagadką jest to, na co stać rocznik prowadzony przez Jacka Magierę. Zwłaszcza, że w kadrze na imprezę znalazło się wielu graczy dla polskiej publiki anonimowych. Mowa głównie o tych, którzy występują za granicą w zespołach juniorskich wielkich marek. Eksperci są jednak zgodni, co do tego, że najtrudniejszym rywalem na etapie rywalizacji w fazie grupowej będzie właśnie nasz dzisiejszy przeciwnik.

„Reprezentacja Kolumbii zagrała w tym roku czternaście spotkań międzypaństwowych. Dziewięć miało miejsce podczas turnieju w Chile, na którym byłem. W marcu rozgrywali kolejne dwa mecze kontrolne. Przed mundialem ta drużyna zagrała trzy mecze – z Arabią Saudyjską, Meksykiem i ostatni ich sprawdzian to Japonia. Te spotkania były zamknięte dla mediów, ale znamy wyniki. To będzie jednak inny zespół niż ten, który występował w Chile. Nie grało kilku zawodników z Europy. Będziemy robić wszystko, żeby pokazać się z jak najlepszej strony. Uważam, że jesteśmy gotowi, by podjąć walkę. Niezależnie z kim gramy, zawsze doceniamy przeciwnika. Ale przede wszystkim patrzymy na siebie. Wiemy, jakimi zawodnikami dysponuje Kolumbia, mamy wiele informacji. Wiem też na co stać mój zespół. Mam graczy z ekstraklasy, z niższej ligi, ale ta mieszanka sprawi, że będziemy kolektywem przez cały turniej” – scharakteryzował rywala i ocenił szanse naszej ekipy selekcjoner Jacek Magiera podczas oficjalnej konferencji prasowej.

Bukmacherzy w konfrontacji Polaków z Kolumbijczykami nie widzą zdecydowanego faworyta, ale w mojej ocenie są nim jednak przyjezdni, którzy rozegrali wiele spotkań o stawkę i wydają się być na dziś lepiej poukładanym i przede wszystkim bardziej doświadczonym i zgranym zespołem. Oczywiście nie ma co już na starcie ryzykować, ale wydaje mi się, że typ na ich wygraną z podpórką jest tutaj najsensowniejszą opcją i taki też zamierzam zagrać.

Zwłaszcza, że do tej pory polskie reprezentacje młodzieżowe czy też juniorskie na wielkich imprezach rzadko spisywały się na miarę wygórowanych oczekiwań, a rocznik tworzący obecną drużynę do lat 20 nie wydaje się być tym najbardziej utalentowanym na przestrzeni chociażby ostatniej dekady.

Jeśli jesteś odmiennego zdania, to może Cię zainteresować zakład bez ryzyka na wygraną Biało-Czerwonych w forBET.

MeczTypKursBuk
Polska – Kolumbia2 (DNB)1.74Fortuna

Prognoza: 7/10.
Transmisja na żywo w Internecie: Polska vs Kolumbia

Darmowy zakład w Fortunie

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016.

0 / 5. Ocen: 0

Bartosz Kamiński
Bartosz Kamiński
Co ja robię na Sport1? Głównie zajmuje się wiadomościami ze świata siatkówki, gdyż to właśnie siatka to moja pierwsza miłość. Dodatkowo typuję w zakładach online, póki co bez sukcesów :)

Podobne do: Startują Mistrzostw Świata U20! Polska – Kolumbia na inaugurację! (Typ i Analiza)

Sport w Polsce

Wiadomości sportowe

P