Stal Mielec – Raków Częstochowa: Typy, kursy (19.09.2021)

Dzisiaj w PKO Ekstraklasie zostaną rozegrane trzy spotkania. W pierwszym meczu o godzinie 12:30 Stal Mielec podejmie Raków Częstochowa. Podopieczni trenera Marka Papszuna, mimo dwóch zaległych kolejek muszą w końcu zacząć punktować, gdyż inne drużyny powoli odjeżdżają w tabeli, a Raków do tej pory wygrał w lidze zaledwie raz. Czy uda się zdobyć komplet punktów po raz drugi?

Stal Mielec – Raków Częstochowa: Typy, kursy (19.09.2021)

Typy na mecz Stal Mielec – Raków Częstochowa

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 4.05 – 3.30 – 2.00 (STS)
  • 3.90 – 3.45 – 2.08 (Fortuna)
  • 3.80 – 3.40- 2.02 (Betclic)

Na dzień dzisiejszy obie drużyny plasują sie w ligowej tabeli obok siebie. Gospodarze niedzielnego starcia zajmują trzynaste miejsce, z kolei goście dwunaste, z tym, że mają na koncie dwa spotkania rozegrane mniej. Drużyna z Częstochowy po odpadnięciu z kwalifikacji do Ligii Konferencji musi zacząć solidnie punktować. Pomóc w tym ma sprowadzony pod koniec okienka transferowego były gracz Legii Warszawa Walerian Gvilia, który w ostatniej kolejce przeciwko Lechowi Poznań rozegrał bardzo dobre zawody. Takiego gracza w środkowej części boiska na pewno brakowało vice mistrzowi Polski. Raków dysponuje bardzo szeroką ławką, co na tle Stali wygląda imponująco.

Warto wiedzieć: Na ostatnich jedenaście spotkań pomiędzy tymi drużynami zaledwie tylko raz padał remis. Pięć razy wygrywał Raków i tyle samo razy wygrała Stal, dlatego w tym spotkaniu nie przewidujemy remisu.

Raków Częstochowa to druga drużyna poprzedniego sezonu. Początek sezonu dla podopiecznych trenera Marka Papszuna był słaby, ale można to usprawiedliwić grą na dwóch frontach. Teraz, gdy pozostała im tylko Ekstraklasa nie mogą sobie pozwolić na wpadki ze słabiej notowanymi rywalami. Stal Mielec to jeden z kandydatów do spadku, dlatego komplet punktów to obowiązek dla drużyny spod Jasnej Góry.

Na ten mecz proponujemy postawić na czystą dwójkę. Mimo, iż Stal gra u siebie to Raków powinien zainkasować w tym spotkaniu trzy punkty.

Typ na dziś: zwycięstwo Rakowa Częstochowa ( kurs 2.00 na www.STS.pl).


5 / 5. Ocen: 1

Łukasz Garguła
Łukasz Garguła
Skromny człowiek. Jego pasją od dziecka jest sport oraz fizyka. Lubi także inne nauki ścisłe jak chemia czy astronomia. Całkiem nieźle wychodzi mu typowanie. Na Sport1.pl odpowiedzialny za zapowiedzi i analizy wydarzeń sportowych.

Podobne do: Stal Mielec – Raków Częstochowa: Typy, kursy (19.09.2021)

Sport w Polsce

Wiadomości sportowe

P