Sportowcy grają z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy!

To już tradycja, że polscy sportowcy włączają się w dzieło Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Nie inaczej jest w 2022 roku. Fani sportu mogą wylicytować na aukcjach atrakcyjne pamiątki, jak chociażby rakiety naszych najlepszych tenisistów, Igi Świątek i Huberta Hurkacza. Na całego w akcję włączyła się też PGE Skra Bełchatów, która nie ograniczyła się do jednej licytacji. Zobaczcie, co możecie zdobyć w tym roku, a przy okazji pomóc potrzebującym dzieciom!

Sportowcy grają z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy! (Fot.: PGE Skra Bełchatów/materiały sportowe)

PGE Skra Bełchatów gra z WOŚP

Już w najbliższy weekend czeka nas jubileuszowy, 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy, który zaplanowano dokładnie na niedzielę 30 stycznia. Celem tegorocznej zbiórki jest zapewnienie najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. Nieodłączno częścią WOŚP są oczywiście aukcje internetowe, podczas których można wylicytować najrozmaitsze rzeczy. Co w 2022 roku przygotowała PGE Skra?

  • DZIEŃ W KLUBIE I TRENING Z SIATKARZAMI! Zwycięzca licytacji pozna pracę statystyka, będzie miał okazję wyjść na boisko hali Energia i odbyć aktywny trening z zawodnikami i trenerami naszej drużyny. Nie trzeba się martwić też o strój, bo czeka już identyczny sprzęt, z którego korzystają siatkarze. Po wspólnym treningu będzie można podpatrzeć, jak ćwiczą profesjonaliści. Na koniec zwycięzcę czeka mecz PGE Skry oraz obiad z prezesem Konradem Piechockim i dyrektorem marketingu Tomaszem Koprowskim. Chętni pojadą też na wycieczkę na punkt widokowy kopalni oraz do Elektrowni Bełchatów.
  • KRZESEŁKO Z HALI ENERGIA! To właśnie tam bełchatowianie rozegrali tysiące meczów, a w efekcie wywalczyli dziewięć złotych medali mistrzostw Polski, siedem Pucharów Polski, medale Ligi Mistrzów i Klubowych Mistrzostw Świata. Krzesełko zostało podpisane przez całą drużynę PGE Skry z sezonu 2021/2022. Można na nim znaleźć sygnatury m.in. polskich mistrzów świata: Karola Kłosa, Grzegorza Łomacza i Mateusza Bieńka.
  • KOLACJA Z ALEKSANDAREM ATANASIJEVICIEM! Jeśli zawsze chciałeś poznać Aleksa, porozmawiać z nim i poznać odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania, to jest to idealna okazja! O rachunek nie trzeba się martwić, ponieważ do licytacji dokłada się również restauracja, której współwłaścicielem jest Kacper Piechocki, libero PGE Skry.

To jeszcze nie wszystko. Na aukcjach można znaleźć również piłki z autografami oraz zestaw gadżetów, w skład którego wchodzą także bilety aż na trzy dowolne mecze bełchatowskich siatkarzy, którzy w bieżącym sezonie walczą o trofea aż na trzech frontach.

WOŚP 2022: Rakieta Igi Świątek warta już 80 tysięcy złotych

Najgorętszym nazwiskiem polskiego sportu w styczniu 2022 lutego jest Iga Świątek, która już w nocy z wtorku na środę zagra w ćwierćfinale wielkoszlemowego Australian Open. 20-latka z Raszyna o podarowaniu rakiety na aukcję WOŚP 2022 poinformowała tuż przed startem zmagań na kortach w Melbourne.

W momencie pisania tego tekstu cena rakiety rozstawionej z numerem „7” w AO 2022 zawodniczki wynosiła już ponad 80 tysięcy złotych. Na podobny gest zdecydował się nasz najlepszy tenisista, Hubert Hurkacz. Jemu akurat nie wiodło się na korcie w Melbourne, ale i tak nie brakuje chętnych, którzy chcieliby mieć taką pamiątkę w swojej kolekcji.

Z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy grają też inni sportowcy z praktycznie wszystkich dyscyplin. Ciekawych aukcji nie brakuje. Można zostać nawet zawodnikiem i wystąpić w oficjalnym meczu siatkarskiej PlusLigi. Tego typu propozycję wystosowała Aluron CMC Warta Zawiercie.

5 / 5. Ocen: 2

Najnowsze wiadomości

Back to top button

200 PLN za min. 5 punktów Sochana!

X