Southampton – Aston Villa: Typy, kursy (05.11.2021)

Na St. Mary’s Stadium ekipa Jana Bednarka podejmie Aston Ville w jedenastej kolejce Premier League. Goście przyjadą w lekko okrojonym składzie i to gospodarze są faworytem tego spotkania. Mecz poprowadzi Andrew Medley. Pierwszy gwizdek o 21 a transmisja pojedynku na Canal+ Sport 2.

Southampton – Aston Villa: Typy, kursy (05.11.2021)

Typy na mecz Southampton – Aston Villa

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 2.06 – 3.45 – 3.40 (STS)
  • 2.08 – 3.55 – 3.60 (Fortuna)
  • 2.07 – 3.55 – 3.50 (Betclic)

Po dziesięciu kolejkach gospodarze piątkowego spotkania są na czternastym miejscu w ligowej tabeli mając na koncie jedenaście punktów. Aston Villa ma jeden punkt mniej i plasuje się jedną pozycje niżej.

Święci w meczach u siebie są jedną z najsłabiej strzelających drużyn a zarazem jedną z najlepiej broniących. W pięciu spotkaniach strzelili cztery gole i cztery również stracili.

Aston Villa w meczach wyjazdowych w pięciu kolejkach strzeliła pięć goli przy jedenastu straconych. W piątek u gości nie zobaczymy na boisku Ingsa, Konsa, Luiza czy Bertranda Traore. Są to spore ubytki jeśli chodzi o formacje ofensywne.

Według nas w tym starciu nie padnie dużo goli. Święci u siebie dobrze bronią a ich ofensywa nie sprawa wiele problemów rywalom. Wydaje się, że może to być mecz do jednej bramki.

Nasz typ: poniżej 2.5 gola (kurs 2.00 na www.STS.pl).

0 / 5. Ocen: 0

Łukasz Garguła
Łukasz Garguła
Skromny człowiek. Jego pasją od dziecka jest sport oraz fizyka. Lubi także inne nauki ścisłe jak chemia czy astronomia. Całkiem nieźle wychodzi mu typowanie. Na Sport1.pl odpowiedzialny za zapowiedzi i analizy wydarzeń sportowych.

Podobne do: Southampton – Aston Villa: Typy, kursy (05.11.2021)

Sport w Polsce

Wiadomości sportowe

P