Sławomir Peszko zdradził kiedy możemy go zobaczyć w klatce Clout MMA

Już 28 października w Orlen Arenie Płock odbędzie się gala Clout MMA 2, której jest ambasadorem jest 44-krotny reprezentant Polski w piłce nożnej, a od września tego roku tymczasowy trener trzecioligowej Wieczystej Kraków – Sławomir Peszko. Sam „Peszkin” udzielił ostatnio krótkiego wywiadu dla portalu Sport.pl, gdzie odpowiedział na pytanie, kiedy rozpocznie swoją przygodę jako freak-fighter w federacji Clout MMA.

Sławomir Peszko chce w 2024 roku spróbować sił w freak-fightach. Foto: Kanał Sportowy – YouTube (screen).

Na przełomie czerwca i lipca dużo mówiło się o tym, że pierwszym Sławomira Peszki w freak-fightach będzie skoczek narciarski – Piotr Żyła, jednak jak na razie pomimo tych plotek i jakiś tam małych przepychanek na mediach społecznościowych pomiędzy oboma panami, to na tę chwilę nic nie wiadomo, czy do takiej walki ostatecznie dojdzie.

38-latek oznajmił, jednak w rozmowie ze Sport.pl, że jest szansa, na zobaczenie go w klatce Clout MMA już w przyszłym roku, oczywiście jeżeli wszystko w porządku będzie z jego zdrowiem.

-Jestem po kontuzji, na razie chodzę na treningi, które wzmacniają kolano i mięśnie całego ciała. Na macie jeszcze nie byłem. Może pod koniec roku rozpocznę treningi. Chciałbym przez trzy miesiące przygotowywać się do walki. Konkretnej daty walki nie znam, ale będzie to przyszły rok. Bardzo chcę się sprawdzić w klatce. Z dnia na dzień coraz bardziej- powiedział Peszko.

Aktualnie Wieczysta Kraków prowadzona pod jego kierownictwem, zajmuje w tabeli III ligi grupy IV pierwszą pozycję, mając jednak tyle samo punktów co znajdująca się na drugim miejscu – Siarka Tarnobrzeg. Kolejny mecz ekipa ze stolicy Małopolski rozegra już w najbliższą sobotę, gdzie u siebie podejmą drużynę Podhala Nowy Targ.

0 / 5. Ocen: 0

Najnowsze wiadomości

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button

200 PLN za min. 5 punktów Sochana!

X
0
Dodaj swój komentarz.x