Sandencja Nowy Sącz – Skra Częstochowa: Typy, kursy (17.11.2021)

W środku tygodnia zostanie rozegrane zaległe spotkanie w Fortuna 1 lidze. Faworytem jest Sandencja, która ostatnio pokonała 3:1 Arke Gdynia. W tym meczu nie przewidujemy gradu goli. Pierwszy gwizdek sędziego o 18:00. Transmisja spotkania na platformie Polsat Box.

Sandencja Nowy Sącz – Skra Częstochowa: Typy, kursy (17.11.2021)

Typy na mecz Sandencja – Skra

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 1.85 – 3.60 – 4.30 (STS)
  • 1.90 – 3.65 – 4.05 (Fortuna)
  • 1.88 – 3.70 – 4.00 (Betclic)

Obie drużyny plasują się wysoko w tabeli. Nikt nie spodziewał się, że Sandencja będzie plasować się w czołowej trójce a Skra w połowie tabeli mimo, że praktycznie wszystkie mecze rozgrywała na stadionie rywala. Drużyna z Nowego Sącza do lidera z Legnicy traci sześć punktów a w przypadku wygranej ze Skrą będą to tylko trzy oczka. Goście środowego meczu do Sandencji tracą sześć punktów.

Skra Częstochowa jest najsłabszą drużyną w lidze jeśli chodzi o ofensywe. Zaledwie jedenaście strzelonych goli przy czternastu straconych co jest jednym z lepszych wyników w lidze.

Sandencja też nie jest mega ofensywną drużyną. Dwadzieścia trafień i piętnaście straconych tak wygląda bilans podopiecznych trenera Dariusza Dudka.

Naszym typem na to starcie będzie under bramkowy. Obie drużyny nie strzelają za wiele goli oraz wiele nie tracą. Skre charakteryzuje niski pressing i gra z kontry. Tak powinno być również w środowej potyczce.

Nasz typ: poniżej 2.5 gola (kurs 1.77 na www.STS.pl).

0 / 5. Ocen: 0

Najnowsze wiadomości

Back to top button

20 PLN bez depozytu - darmowa rejestracja!

X