Sandencja Nowy Sącz – Odra Opole: Typy, kursy (06.12.2021)

Grająca od niedawna na swoim boisku Sandencja podejmie Odre Opole w dwudziestej kolejce. Faworytem wydają się gospodarze, gdyż Odra w meczach wyjazdowych gra bardzo słabo. Spotkanie jako sędzia główny poprowadzi Wojciech Krzton. Pierwszy gwizdek o godzinie 18:00.

Sandencja – Odra: Typy, kursy (06.12.2021)

Typy na mecz Sandencja – Odra Opole

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 1.90 – 3.60 – 4.20 (STS)
  • 2.05 – 3.85 – 3.85 (Fortuna)
  • 1.85 – 3.75 – 4.00 (Betclic)

Podopieczni Dariusza Dudka zajmują aktualnie piąte miejsce, które daje baraże o Ekstraklase. Odra Opole ma pięć oczek mniej i plasuje się na dwunastej pozycji.

Jak wspomnieliśmy we wstępie Odra na boiskach rywala spisuję się bardzo słabo. Zaledwie pięć zdobytych punktów w ośmiu meczach oraz minusowy bilans bramkowy nie napawa optymizmem przed meczem z Sandencją.

W trzeciej kolejce w tym sezonie Sandencja wygrała w Opolu 3:1.

Gospodarze poniedziałkowego spotkania w końcu mogą rozgrywać mecze na Stadionie Ojca Władysława Augustyniaka, gdzie mogą liczyć na doping swoich kibiców, co jest na pewno sporym atutem.

Spodziewamy się w tym meczu podobnego wyniku jak w trzeciej kolejce i stawiamy Sandencje jako zwycięzce tego spotkania.

Nasz typ: wygrana Sandencja (kurs 2.00 na www.efortuna.pl).

0 / 5. Ocen: 0

Łukasz Garguła
Łukasz Garguła
Skromny człowiek. Jego pasją od dziecka jest sport oraz fizyka. Lubi także inne nauki ścisłe jak chemia czy astronomia. Całkiem nieźle wychodzi mu typowanie. Na Sport1.pl odpowiedzialny za zapowiedzi i analizy wydarzeń sportowych.

Podobne do: Sandencja Nowy Sącz – Odra Opole: Typy, kursy (06.12.2021)

Sport w Polsce

Wiadomości sportowe

P