Rywal Materli zapowiada: Mam na niego sposób!

Moise Rimbon w walce wieczoru na gali EFM SHOW 2 zmierzy się z Michałem Materlą. Francuz jest pewny swego i zapowiada wprost, że ma sposób na polskiego fightera.

Rywal Materli zapowiada: Mam na niego sposób!
Rywal Materli zapowiada: Mam na niego sposób!

Rewanż po 15 latach

Rimbon miał już okazję mierzyć się z Materlą. Było to 15 lat temu w Słowenii. Francuz wyszedł zwycięsko z tamtego starcia, dlatego niektórych nie powinno dziwić to, że jest pewny siebie przed wrześniową galą, która ma odbyć się w Sofii.

Do pojedynku Rimbon – Materla dojdzie podczas EFM Show 2. To nowo powstała impreza, której „Cipao” jest udziałowcem. Polak za wszelką cenę chce wyrównać rachunki z dawnym rywalem, co zapowiada w oficjalnym trailerze wydarzenia. „Mam nadzieję, że to moja ręka powędruje do góry” – mówi Materla.

Francuski wojownik uważa mimo wszystko, że jest w stanie poradzić sobie z najbliższym rywalem. Zdaje sobie sprawę, że Materla zrobił duży progres, jednak nie robi to na nim większego wrażenia i przed starciem 11 września wydaje się być bardzo zmotywowany.

„Mam sposób na Materlę”

To prawda, że byliśmy wtedy innymi zawodnikami i Michał Materla bardzo się rozwinął. Śledziłem jego karierę i zawsze uważałem, że może dojść do tego rewanżu. Mam jednak na niego sposób i w Sofii to moja ręka powędruje do góry. Zobaczycie mnie w wielkiej formie i będziecie zaskoczeni, tak jak szefowie EFM. Widziałem na ich twarzach obawy” – zapowiada Rimbon.

Nie tylko w main evencie drugiej odsłony EFM Show zobaczymy znajome twarze z polskiej sceny MMA. W Bułgarii wystąpić mają także Artur „Kornik” Sowiński czy Norman Parke. Ten drugi zmierzy się z Maciejem „Irokezem” Jewtuszko. Z kolei Sowiński o pas wagi lekkiej powalczy z Antonem Kuivanenem z Finlandii.

EFM Show 2. Karta walk – kto walczy?

Pełna karta walk przedstawia się następująco:

 • 88 kg: Michał Materla (POL) vs Moise „SWAMP” Rimbon (FRA)
 • 70 kg: Artur „KORNIK” Sowiński (POL) vs Anton Kuivanen (FIN) – o pas wagi lekkiej
 • 77 kg: Vladislav „C-4” Kanchev (BUL) vs Alexandre Ribeiro (BRA)
 • 77 kg: Jivko Stoimenov (BUL) vs Igor Michaliszyn (POL)
 • 77 kg: Georgi Valentinov (BUL) vs Anderson „FALA MANSA” Queiroz (BRA)
 • 80 kg: „STORMIN” Norman Parke (NIR) vs Maciej „IROKEZ“ Jewtuszko (POL) – boks
 • 84 kg: Hojat Khajevand (IRAN) vs Will Fleury (IRL)
 • 66 kg: Emil Nezirov (BUL) vs Adam Soldaev (POL) – o pas wagi piórkowej
 • 120 kg: Ivan Slobodiuk (UKR) vs Aleksandyr Tsonev (BUL)

Podczas wydarzenia dojdzie też do pojedynków w formule cage box. to zaplanowane starcia:

 • 120 kg: Denis „BAD BOY” Załęcki (POL) vs Jussi Halonen (FIN)
 • 77 kg: Viliyan Viliyanov (BUL) – Krzysztof Mariańczyk (POL)
 • 77 kg: Dawid Wisniosz (POL) vs Arkadiusz Kaszuba (POL)

Gala EFM Show 2 będzie pokazywana w systemie PPV. Każdy, kto chce obejrzeć to wydarzenie w internecie, musi wykupić wirtualny dostęp do transmisji w cenie 24,99 zł.

5 / 5. Ocen: 1

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

Back to top button