Ruch Chorzów bierze awaryjnie bramkarza z Fortuna 1 Ligi

Beniaminek PKO BP Ekstraklasy- Ruch Chorzów musi radzić sobie z dużymi problemami na pozycji bramkarza. Numer jeden – Michał Buchalik, na tę chwilę jest kontuzjowany i wróci dopiero za kilka tygodni, natomiast jego zmiennik – Jakub Bielecki, nie prezentuje odpowiedniego poziomu sportowego. Dlatego działacze chorzowskiego klubu postanowili działać.

Krzysztof Kamiński będzie ponownie występował w Ruchu Chorzów. Foto: WisłaPłock TV – YouTube (screen).

Niebiescy podjęli decyzję, aby dokonać tzw., transferu medycznego. Do Chorzowa trafi obecnie bramkarz Wisły Płock- Krzysztof Kamiński, który według informacji Tomasza Włodarczyka z Meczyki.pl ma zostać wypożyczony z Płocka do końca grudnia bieżącego roku. Sam 32-letni bramkarz był dziś widziany przy ulicy Cichej, gdzie przechodził testy medyczne.

Kamiński już wcześniej miał przyjemność występować w Ruchu Chorzów. Było to w latach 2012-2015, gdzie dla Niebieskich rozegrał 45 spotkań, po czym w styczniu 2015 roku przeniósł się do Japonii, konkretnie do zespołu – Jubilo Iwata. Po pięcioletnim pobycie w Kraju Kwitnącej Wiśni bramkarz zdecydował powrócić ponownie do Wisły Płock.

W tym sezonie Fortuna 1 Ligi dla drużyny z Płocka Kamiński rozegrał 4 spotkania + 1 mecz w Pucharze Polski. Ruch Chorzów prowadzony przez Jarosława Skrobacza zajmuje obecnie w PKO BP Ekstraklasie 17. miejsce ze zdobytymi zaledwie 7 punktami, w 11 rozegranych spotkaniach.

0 / 5. Ocen: 0

Najnowsze wiadomości

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button

200 PLN za min. 5 punktów Sochana!

X
0
Dodaj swój komentarz.x